Zvieratá pomáhajú zvieratám: Pomáhame spolu! 🙏

Pomáhame spolu
Logo

DARUJEME 3% z predaja vybraných značiek útulku OZ ARCHA JANKA A SAŠKA

Vďaka pomoci obetavých organizácií na ochranu zvierat sa už niekoľko chlpáčov mohlo presťahovať do nového domova - a svojho najlepšieho zvieracieho priateľa si takto našlo aj mnoho zamestnancov zooplusu a zoohitu v celej Európe!

Aby sme našim štvornohým priateľom zabezpečili šťastnú budúcnosť, naši zvierací kolegovia sa pustili do špeciálnej charitatívnej misie: Keď si kúpite výrobok značiek Concept for Life, Wolf of Wilderness a Purizon, 3% z predaja venujeme útulku OZ ARCHA JANKA A SAŠKA!* Oz Archa Janka a Saška pomáha túlavým, opusteným a týraným zvieratám. Spojme svoje sily a urobme niečo dobré pre tých chlpáčov, ktorí svoj domov ešte stále hľadajú 💚

*Obdobie kampane: 21.09.-03.10.2021

CFL

Concept for Life

CFL

Naši zoohit hrdinovia Roosevelt a Hugo sú hýčkaní pamlskami a množstvom pozornosti - ale nebolo to tak vždy: Roosevelt, ktorého ako mačiatko odchytili na uliciach Toronta, a Hugo, ktorého zachránili z chovnej stanice na Fuerteventure, sa mohli tešiť na šťastnú budúcnosť vďaka angažovanosti mnohých organizácií na ochranu zvierat. Rovnako individuálne ako ich životné príbehy je aj ich jedlo: strava na mieru - prispôsobená veľkosti, životnému štýlu, veku a špeciálnym potrebám podľa konceptu Concept for Life. Úplne na mieru pre ich (nový) život!

WOW

Wolf of Wilderness

WOW

Stále obľúbený labrador je známy svojou citlivou a priateľskou povahou a zaslúži si rovnakú starostlivosť, akú poskytuje každý deň nám. Fenka labradora Tess bola zachránená zo záchranného centra v Spojenom kráľovstve v roku 2011 a odvtedy si užíva každý deň svojím typicky divokým a nemotorným spôsobom. Napriek svojmu pokročilému veku, takmer 12 rokov, stále udržiava svojich kolegov zooplus v strehu. Niet divu, že Tess má rada rovnako divoké a prírodné krmivo, ktorým odpovedá na volanie divočiny: krmivo pre psov Wolf of Wilderness bez obilnín!

Purizon

Purizon

Purizon

Roztomilá kríženka Lotti bola nájdená ako šteniatko v uliciach Chorvátska a adoptovaná. Kocúr Tango bol zachránený s pomocou Modrého kríža. Odvtedy sú obaja súčasťou rodiny zooplus. S pomocou Purizonu Lotti a Tango zbierajú dary pre svojich zvieracích kamarátov, ktorí ešte nemali to šťastie nájsť svoj domov. Obaja milujú prírodou inšpirované, na bielkoviny bohaté a mimoriadne chutné krmivo od značky Purizon!

Náš prísľub kvality
Overená kvalita značky
Ponuky šité na mieru od milovníkov zvierat
Pre všetky maškrtné jazýčky