Nakupujte a urobíte dobrý skutok!

Nakupujte a urobíte dobrý skutok!

Nie všetky zvieratá sa majú tak dobre ako naši domáci miláčikovia. Preto zoohit podporuje rôzne charitatívne projekty a v rámci našej pretrvávajúcej narodeninovej oslavy sme sa rozhodli podporiť celoeurópsku charitatívnu organizáciu VIER PFOTEN.

A takto funguje naša charitatívna akcia: pri kúpe niektorého produktu z dole uvedených značiek darujeme 20% z predajnej ceny celoeurópskej organizácii Vier Pfoten. Nakúpte a urobíte dobrý skutok - teraz je pomáhanie ľahké!

Akcia platí do 09.06.2019.

Ako pomáha je organizácia Vier Pfoten?

four paws

Už od roku 1988 pomáha organizácia Vier Pfoten zaistiť dôstojný život zvieratám v núdzi, divokým zvieratám v zajatí, chovným zvieratám ako aj domácim miláčikom bez majiteľov.

Táto organizácia má svoje pobočky v 15 krajinách a jej pracovníci sa zasadzujú o zlepšenie pre zvieratá na politickej, spoločenskej a hospodárskej úrovni.

Základom ich práce sú vedecké poznatky, detailný výskum a intenzívne národné a medzinárodné zastúpenie záujmov. Vďaka individuálnym kampaniam a rozsiahlej vzdelávacej práci dáva organizácia Vier Pfoten zvieratám nádej a šancu žiť dôstojný život!

Nasledujúce značky sa zúčastňujú našej charitatívnej akcie: