O nás

O nás

O nás – zoohit sa predstavuje

Milujete svojich domácich miláčikov nadovšetko a neubehne ani jeden deň, aby ste sa nestarali o ich blaho a spokojnosť? Pre nás nie je nič dôležitejšie ako Vám aj Vašim milovaným zvieratkám toto želanie naplňovať – a to už takmer 20 rokov v Európe a 9 rokov na Slovensku!

Plutvy, kopytá, krídla alebo labky - pre nás nie sú žiadne potreby tak dôležité ako potreby Vašich miláčikov. A pretože vieme z vlastnej skúsenosti aké vyčerpávajúce je hľadanie vhodného krmiva a príslušenstva, ako sú napríklad hračky, doručíme všetko, čo Váš miláčik potrebuje, pohodlne až k Vašim dverám. Doručenie krmiva, podstielky alebo sena – dokonca ani akvária pre nás nepredstavuje žiadny problém. Môžete sa tak rozlúčiť s nosením ťažkých nákupov zo supermarketu a poskytnúť nekompromisnú starostlivosť o Vášho miláčika!

Veľký výber krmiva

Veľký výber krmiva

Nad našou bohatou ponukou krmív sa Vám rozbúši srdce:

  • granuly: Suché krmivá pre mačky alebo psov vo forme peliet, keksov alebo granúl. Sú prispôsobené individuálnym potrebám Vašeho miláčika a tvoria základ vyváženej stravy vrátane zábavného žuvania.
  • konzervy, kapsičky, mištičky alebo tetra-packy: Lahodné vlhké krmivá pre mačky alebo psov ako krmivá kompletné alebo doplnkové s vysokým obsahom tekutín, pre vyváženú stravu Vášho domáceho miláčika – zaisťujú optimálny prísun všetkých základných živín a vyvážené hospodárenie s vodou.
  • maškrty: Či už sa jedná o zábavu alebo výchovu a výcvik Vášho milovaného miláčika, naše snacky ponúkajú zábavné žuvanie pre psov, mačky a drobné zvieratá. Hlavne naše malé snacky sú ideálne ako odmena pri výcviku.
  • doplnky stravy: Naše doplnky stravy pokrývajú všetky nedostatky vitamínov a živín, aby Vášmu miláčikovi nič nechýbalo.

Doplnky

Doplnky

Príslušenstvo pre šťastný a pestrý život Vášho domáceho miláčika!

Okrem krmív a maškŕt nesmieme samozrejme zabudnúť ani na zábavu a pohybové aktivity Vášho miláčika. Útulné miesto na spanie, misky na krmivo a zaujímavé hračky pre mačky alebo psov sú pre šťastný život Vášho zvieratka veľmi dôležité a nemali by ste na ne v žiadnom prípade zabúdať. To je dôvod, prečo na zoohit nájdete rozmanitý výber zaujímavých doplnkov a potrieb, pomocou ktorých môžete Vášho milovaného miláčika nielen transportovať, ale tiež vychovávať a cvičiť. A aby nechýbala skvelá zábava, ponúkame tiež rôzne zábavné hračky, s ktorými sa Váš miláčik zabaví a uvoľní. Mladý alebo starý – u nás nájdete príslušenstvo pre všetky vekové kategórie!

Vedeli ste, že...

  • Každý deň sa o Vaše potreby stará viac než 600 zamestnancov vo viac ako 13 mestách
  • Takmer na každom poschodí nášho sídla v Mníchove nám pracovné dni spestrujú roztomilé kancelárske psy
  • zoohit zamestnávame viac ako 60 národností

Ochrana zvierat

Ochrana zvierat

Zoohit podporuje ochranu zvierat

Pravidelné dary na ochranu zvierat pre nás predstavujú zvláštnu príležitosť poskytnúť podporu zvieratám, ktoré nemajú domov a potrebujú pomoc. Hoci organizácie na ochranu zvierat nedisponujú dostatkom finančných prostriedkov, neúnavne sa snažia zvieratá vyslobodiť z nevhodných životných podmienok a umožniť im spokojný život pod dohľadom ochrancov zvierat. Spoločnosť zoohit sa dlhodobo podieľa na podpore týchto neziskových organizácií a okrem základných potravín poskytuje zvieratám v núdzi zábavné hračky a ďalšie potreby. V roku 2017 sme s Vašou pomocou mohli darovať úžasnú čiastku vo výške 197 000 eur na dobré životné podmienky zvierat a uľahčili život niektorým zvieratám, kým našli stály domov.

Zoolove

Zoolove

zoolove

Chcete tiež urobiť niečo dobré pre zvieratá v núdzi s každým nákupom v obchode zoohit? Potom sa pripojte k našej zoolove-rodine a darujte 10% z kúpnej ceny (bez DPH) výrobkov zoolove organizáciam na ochranu zvierat. S Vašou pomocou sa môžu výrazne zlepšiť životné podmienky niektorých našich milovaných štvornohých priateľov. Z výrobkov zoolove bude profitovať nielen Vaše zviera, ale tiež jeho zvierací súrodenci.

zooBody na dobré účely

Bonusové body na dobré účely

zooBody na dobré účely

Pomôcť môžete tiež prostredníctvom Vašich zvyšných zooBodov tým, že ich darujete v priebehu objednávky na účet zoohit. Tieto zhromaždené body potom premeníme na dary vo forme krmiva a doplnkov, ktoré zasielame na vopred určené útulky alebo charitatívne organizácie. Aktuálne informácie o spolku alebo organizácií, pre ktorú body zbierame nájdete na našich stránkach. Vám týmto nevznikajú žiadne ďalšie náklady!

Zľava pre chovateľov

Zľava pre chovateľov

Zľavy pre chovateľov

Stále viac chovateľov sa dostáva na hranicu svojich finančných možností, keď sa ich zverencom narodia potomkovia a je potrebné zaistiť vhodnú stravu a ďalšie potrebné veci. A pretože zdravé a šťastné zvieratá sú pre nás dôležité, získajú od nás členovia nášho programu pre chovateľov špeciálnu zľavu vo výške 10% na všetky objednávky nad 79 eur. Aby boli potomkovia Vašich domácich miláčikov šťastní a zdraví – bez toho aby sa museli vzdať hračiek a ďalšieho príslušenstva.

Zľava pre útulky

Zľava pre útulky

Zľavy pre útulky a spolky na ochranu zvierat

Ceníme si prácu spolkov na ochranu zvierat a útulkov a chceme ich tiež podporiť exkluzívnou zľavou pre organizácie na ochranu zvierat. Aj napriek tomu, že tieto organizácie trpia nedostatkom finančných prostriedkov, zaisťujú pre každé jednotlivé zviera základné životné potreby, aby mohlo byť neskôr odovzdané do rúk nového majiteľa.

Vaše výhody pri každom nákupe:

zoohit-Newsletter

Newsletter

zoohit-Newsletter

Informujeme Vás o výhodných ponukách, vzrušujúcich nových produktoch a špeciálnych akciách, zľavových kupónoch a darčekoch. Prihláste sa k odberu nášho 100% bezplatného a nezáväzného informačného bulletinu a buďte informovaní o aktuálnych ponukách. Nenechajte si ujsť naše týždenné ponuky za skvelé ceny! Pri registrácii do newsletteru získate okamžite 100 bonusových bodov do nášho bonusového programu.

Bonus program

Bonusový program

Zbierajte zooBody a získajte odmeny!

Získajte zooBody s naším bonusovým programom zoohit a získajte zadarmo produkty v našom obchode za body! Ako to funguje? Za každé 1 eur hodnoty Vašej objednávky obdržíte jeden bonusový bod. zooBody Vám budú pripísané po obdržaní platby a môžu byť vymenené v našom obchode za vybrané odmeny. Bonusový program je úplne zadarmo a bez záväzkov.

Magazín

Magazín

Objavte náš zoohit magazín a získajte aktuálne a zaujímavé informácie o starostlivosti o Vášho domáceho miláčika. Či už sa jedná o psov, mačky, vodné živočíchy alebo drobné zvieratká, zoohit magazín sa venuje všetkým živočíšnym druhom a bezplatne poskytuje odborné informácie pre ďalšie vzdelávanie. Aby ste boli vždy optimálne informovaní a mohli si každý deň rozširovať svoje znalosti a boli schopní lepšie reagovať na potreby svojho miláčika.

Staňte sa členom našej zoohit-rodiny a založte profil Vášmu miláčikovi vo svojom účte! Dozvieme sa tak nielen jeho meno, ale môžete nás tak informovať aj o rase, obľúbených značkách krmiva a jeho narodeninách.

Pripojte sa k našej komunite na sociálnych sieťach a spojte sa s ďalšími milovníkmi zvierat. Zdieľajte fotky Vašich miláčikov na stránkach, ako je Facebook a Instagram a urobte zo svojho miláčika mediálnu hviezdu. Pripojte sa zadarmo ešte dnes a buďte prví, kto sa dozvie o nových súťažiach.

Jobs

Jobs

Chcete sa stať členom zoohit-rodiny? Tu nájdete našu aktuálnu ponuku voľných pozícií >>