Záruka bezpečného nákupu

Spoločnosť zooplus SE si je vedomá citlivosti osobných údajov svojich zákazníkov. Preto sa snaží tieto údaje všetkými dostupnými prostriedkami chrániť.

Od založenia firmy zooplus SE (ktorej je zoohit súčasťou) pred viac ako 11-timi rokmi, vyvíjame a používame najlepšie možné bezpečnostné systémy a technológie na to, aby naši zákazníci a ich osobné údaje boli vždy v bezpečí.

  • Bezpečná platba so 128-bitovým SSL kódovaním

V našej spoločnosti využívame 128-bitové SSL kódovanie (Secure Sockets Layer protocol), ktoré zabezpečuje najvyšší stupeň ochrany Vašich osobných údajov. Preto, kedykoľvek Vy posielate údaje, ako napr. adresu alebo informácie o Vašej platobnej karte, sú tieto informácie kódované, takže nikto iný, okrem Vás a nás, k týmto údajom nemá prístup.

  • Bezpečnosť nadovšetko (žiadne zdieľanie údajov s tretími stranami!)

My nikdy nezdieľame Vaše osobné údaje s reklamnými spoločnosťami, alebo s inými, tretími stranami. Vaše citlivé údaje sú používané iba a vylúčne na vybavovanie Vašej objednávky v našom internetovom obchode. Aj keď sa prihlásite na odoberanie nášho newsletteru, pošleme Vám potvrdzujúci email, či naozaj máte záujem o túto službu.

  • Dobrej povesti môžete veriť

Zooplus SE je firma, ktorá sa už viac ako 14 rokov snaží robiť domáce zvieratká a ich majiteľov šťastnými. To napríklad znamená, že sme uskutočnili už viac ako 9 miliónov transakcií a odoslali viac ako 12 miliónov balíkov do celej Európy. Naším cieľom je vždy to, čo je najlepšie pre našich zákazníkov, a to je bezpečný a pohodlný online nákup!

Ak by sa aj napriek tomu vyskytol nejaký problém s Vašou objednávkou, s obchodom zoohit alebo so spoločnosťou zooplus AG, kontaktujte nás, prosím, prostredníctvom nášho zákazníckeho servisu, kde Vám s vyriešením tohto problému radi pomôžeme.