Aktuálne informácie k dostupnosti produktov

Informácie o dostuponosti

Medzi naše priority patrí zabezpečenie dostatočných zásob produktov, bohužiaľ nie vždy je to v našich silách. Je možné, že jeden alebo viac produktov Vašej obľúbenej značky nie je momentálne k dispozícii. To nás mrzí a ospravedlňujeme sa za to.

Zo strany našich dodávateľov došlo ku komplikáciám s dodaním produktov, z toho dôvodu nie sú niektoré produkty k dispozícii v dostatočnom množstve. Uisťujeme Vás, že tvrdo pracujeme na tom, aby sme výrobky mali čo najskôr naspäť na sklade.

Je možné, že problémy s dodávkami produktov budú nejaký čas pretrvávať, preto by sme Vás chceli upozorniť, že na našich stránkach nájdete množstvo vhodných alternatív k Vášmu momentálne nedostupnému produktu.

Upozornenie o dostupnosti

Upozornenie o dostupnosti

Ak chcete dostávať informácie o naskladnení momentálne nedostupného produktu, môžete využiť našu možnosť informácie o dostupnosti produktu. Stačí kliknúť na zvonček vedľa nedostupného produktu, kde vyplníte svoju e-mailovú adresu. Akonáhle bude produkt opäť k dispozícii, obdržíte od nás automaticky túto informáciu.