V zoohit zlepšujeme životné podmienky zvierat: Pomáhame štvornohým priateľom!

Pomáhame

Blaho našich milovaných domácich zvierat je základom všetkého, čo robíme. Veríme, že všetky domáce zvieratá si zaslúžia starostlivosť, lásku a milujúcu rodinu. Žiaľ, nie vždy je to tak. V spoločnosti zoohit vždy hľadáme spôsoby, ako pomôcť menej šťastným zvieratám tým, že podporujeme charitatívne organizácie pre zvieratá v ich vynikajúcej práci. Naši zákazníci v tom zohrávajú dôležitú úlohu, pretože len spoločne môžeme zlepšiť životy zvierat, ktoré zachraňujeme!


Ako môžete pomôcť:

Pomoc útulkom Darujte zooBody

Umožníme Vám podporiť zvieratá v núdzi pomocou Vašich vyzbieraných zooBodov. Za vopred určené časové obdobie spočítame darované zooBody a zodpovedajúce finančné prostriedky pošleme vopred vybranej organizácii na podporu zvierat. Tak jednoducho a ľahko môžete pomôcť opusteným zvieratám!

zoolove Produkty zoolove

Zvieratá sú spoločnosti zoohit veľmi blízke, preto bola v roku 2014 uvedená na trh značka "zoolove" s radom vysokokvalitných konzerv, maškŕt a doplnkov pre psy a mačky. 10% z predajnej ceny každého zoolove produktu putuje na konto Slobody zvierat.

Útulky Program na podporu ochrany zvierat

Spoločnosť zoohit ponúka registrovaným združeniam na ochranu zvierat, ktoré sú uznané ako neziskové organizácie, 10% zľavu na objednávky v hodnote 79€ (a viac). Ak chcete získať zľavu, stačí, ak nám pošlete kópiu potvrdenia o tom, že Vaše združenie je nezisková organizácia.

Naše spoločné úspechy v 2021

Naše úspechy v 2021

Poznáte organizáciu na ochranu zvierat, ktorá naliehavo potrebuje podporu?

zoolove

Pri každom nákupe výrobku značky "zoolove" podporíte opustené zvieratá, ktoré si ešte nenašli svoj domov: 10% z predajnej ceny zoolove produktov bude venovaných občianskemu združeniu Sloboda zvierat.

zooBody

Za vopred určené časové obdobie spočítame darované zooBody a zodpovedajúce finančné prostriedky pošleme vopred vybranej organizácii na podporu zvierat. Tak jednoducho a ľahko môžete pomôcť opusteným zvieratám!

Naším zámerom je pomôcť útulkom a organizáciám na ochranu zvierat s ich každodennými potrebami, ako aj poskytnúť finančné prostriedky na prípadné veterinárne náklady alebo rekonštrukciu a rozšírenie.

Stále hľadáme občianske združenia pomáhajúce opusteným zvieratám, ktorých projekty môžeme podporiť.

Aké požiadavky kladieme na príjemcov darov:

Náš partnerský program je v podstate otvorený pre všetky inštitúcie, ktoré sú registrovanými občianskymi združeniami a pomáhajú opusteným zvieratám. Ak chcete požiadať o darovanie zooBodov, kontaktujte nás tu.

Aby ste sa mohli prihlásiť do nášho programu, potrebujeme krátky opis Vášho občianskeho združenia (postačia dve až tri vety), v ktorých nám priblížite svoje aktivity a Vaše kontaktné údaje. Taktiež Vás požiadame o vyplnenie a zaslanie potrebných dokumentov spojených s touto spoluprácou a potvrdenie o registrácii Vašej organizácie (stanovy). Okrem e-mailovej adresy a adresy Vašej inštitúcie by bolo prínosné aj uvedenie webovej stránky a prítomnosť na sociálnych sieťach. 

Čas podeliť sa 💚

Náš prísľub kvality
Overená kvalita značky
Ponuky šité na mieru od milovníkov zvierat
Pre všetky maškrtné jazýčky

*OC = Nezáväzne odporúčaná cena ** Podmienky.

333zooBodov za registráciu!
Nepremeškajte špeciálne ponuky, zľavy a kupóny!
Nepremeškajte špeciálne ponuky, zľavy a kupóny!
Prosím vyberte aspoň jednu možnosť

Platobné metódy

Doručovatelia

  • dpd

Zabezpečenie

Sledujte nás

  • Teraz na Google Play
  • Stiahnuť na App Store