V zoohit zlepšujeme životné podmienky zvierat: Pomáhame štvornohým priateľom!

Pomáhame

Blaho našich milovaných domácich zvierat je základom všetkého, čo robíme. Veríme, že všetky domáce zvieratá si zaslúžia starostlivosť, lásku a milujúcu rodinu. Žiaľ, nie vždy je to tak. V spoločnosti zoohit vždy hľadáme spôsoby, ako pomôcť menej šťastným zvieratám tým, že podporujeme charitatívne organizácie pre zvieratá v ich vynikajúcej práci. Naši zákazníci v tom zohrávajú dôležitú úlohu, pretože len spoločne môžeme zlepšiť životy zvierat, ktoré zachraňujeme!


Ako môžete pomôcť:

Pomoc útulkomDarujte zooBody

Umožníme Vám podporiť zvieratá v núdzi pomocou Vašich vyzbieraných zooBodov. Za vopred určené časové obdobie spočítame darované zooBody a zodpovedajúce finančné prostriedky pošleme vopred vybranej organizácii na podporu zvierat. Tak jednoducho a ľahko môžete pomôcť opusteným zvieratám!

Dočítajte sa viac
ÚtulkyProgram na podporu ochrany zvierat

Spoločnosť zoohit ponúka registrovaným združeniam na ochranu zvierat, ktoré sú uznané ako neziskové organizácie, 10% zľavu na objednávky v hodnote 79€ (a viac). Ak chcete získať zľavu, stačí, ak nám pošlete kópiu potvrdenia o tom, že Vaše združenie je nezisková organizácia.

Prihláste sa do programu

Naše spoločné úspechy v 2022

Naše úspechy v 2022

Poznáte organizáciu na ochranu zvierat, ktorá naliehavo potrebuje podporu?

zooBody

Za vopred určené časové obdobie spočítame darované zooBody a zodpovedajúce finančné prostriedky pošleme vopred vybranej organizácii na podporu zvierat. Tak jednoducho a ľahko môžete pomôcť opusteným zvieratám!

Naším zámerom je pomôcť útulkom a organizáciám na ochranu zvierat s ich každodennými potrebami, ako aj poskytnúť finančné prostriedky na prípadné veterinárne náklady alebo rekonštrukciu a rozšírenie.

Stále hľadáme občianske združenia pomáhajúce opusteným zvieratám, ktorých projekty môžeme podporiť.

Aké požiadavky kladieme na príjemcov darov:

Náš partnerský program je v podstate otvorený pre všetky inštitúcie, ktoré sú registrovanými občianskymi združeniami a pomáhajú opusteným zvieratám. Ak chcete požiadať o darovanie zooBodov, kontaktujte nás tu.

Aby ste sa mohli prihlásiť do nášho programu, potrebujeme krátky opis Vášho občianskeho združenia (postačia dve až tri vety), v ktorých nám priblížite svoje aktivity a Vaše kontaktné údaje. Taktiež Vás požiadame o vyplnenie a zaslanie potrebných dokumentov spojených s touto spoluprácou a potvrdenie o registrácii Vašej organizácie (stanovy). Okrem e-mailovej adresy a adresy Vašej inštitúcie by bolo prínosné aj uvedenie webovej stránky a prítomnosť na sociálnych sieťach. 

Náš prísľub kvality

Overená kvalita značky
Ponuky šité na mieru od milovníkov zvierat
Pre všetky maškrtné jazýčky