Váš chlpáč potrebuje jedinečné krmivo

Kastrované psy a mačky

Kastrované mačky a psy majú odlišný metabolizmus, čo znamená, že aj ich nutričné potreby sú odlišné.

Ich krmivo by im malo poskytovať všetky základné živiny bez toho, aby prekračovalo ich dennú kalorickú potrebu. Malo by obsahovať väčšie množstvo vlákniny, ktorá pomáha vytvárať pocit sýtosti a obsahovať vysokokvalitné bielkoviny na udržanie svalovej hmoty.

Odporúčame vám niekoľko vysokokvalitných krmív určených pre túto potrebu. Využite zľavu a vyskúšajte ich ešte dnes!

Kód kupónu: KASTROVANE-10

*Kupón platí do 30. 6. 2023 na výrobky značiek Briantos, Concept for Life, Feringa, Purizon, Smilla, Wild Freedom a Wolf of Wilderness Sterilised a light, ktoré sa nachádzajú tu. Na jednu objednávku je možné uplatniť len jeden kupón.

  • Granuly pre mačky
  • Konzervy pre mačky
  • Granuly pre psy

Concept for Life, najkomplexnejší rad výrobkov pre kastrované zvieratá

Concept for Life

Concept for Life je krmivo prispôsobené rôznym nutričným potrebám psov a mačiek. Ponúka kompletnú a vyváženú stravu prispôsobenú ich špeciálnym potrebám v závislosti od ich veku, veľkosti, životného štýlu a dokonca aj plemena. 

Krmivo pre kastrovaných psov Concept for Life je prémiové krmivo vyrobené bez obilnín a vybranej vlákniny na kontrolu hmotnosti.

Krmivo pre mačky je dostupné v 2 príchutiach a má preukázateľne vysokú znášanlivosť, optimálnu stráviteľnosť a prispieva k prevencii častého vzniku močových kameňov u kastrovaných mačiek.

Wild Freedom

Ďalšie populárne značky pre kastrované mačky:

Smilla
Purizon
Wild Freedom
Feringa

Ako správne zmeniť krmivo?

Zmena krmiva