Profil domáceho zvieratka - podmienky používania

PRÁVNE PODMIENKY

Aby mohol používateľ dostávať exkluzívne propagačné akcie, ponuky, odmeny a blahoželania k narodeninám na základe údajov poskytnutých prostredníctvom profilu domáceho maznáčika, musí byť prihlásený na odber zoohit newslettera a vytvoriť si profil domáceho zvieratka vo svojom zoohit účte, čím akceptuje práva na používanie údajov o duševnom vlastníctve a domácich zvieratách.

NARODENINY

Používateľ dostane narodeninové blahoželanie v deň narodenia svojho domáceho zvieraťa, ak zadá dátum narodenín v profile domáceho zvieratka. Okrem toho používateľ dostane narodeninový darček pre svoje zvieratko. Ak má používateľ v profile domáceho zvieraťa viac ako jedno domáce zviera, dostane len jeden narodeninový darček pre to domáce zviera, ktorému bol ako prvému vytvorený profil domáceho zvieraťa.

Používateľ musí byť prihlásený na odber zoohit newslettera a musí akceptovať práva na používanie duševného vlastníctva a údajov o domácich zvieratách, aby mohol dostávať narodeninové blahoželania a darček.

Narodeninový darček je možné uplatniť do 60 dní od prijatia e-mailu v e-shope, v ktorom bol vytvorený profil zvieratka.

Tento darček je obmedzený na jedenkrát ročne na jedného používateľa bez ohľadu na to, či používateľ po prijatí narodeninového darčeka zmení dátum narodenín. V prípade úmrtia zvieraťa (zvierat) používateľ nedostane poukaz na zomreté zviera (zvieratá). Narodeninový darček bude potom poskytnutý pre ďalšie ešte žijúce zviera, ktoré má narodeniny v danom roku, ak používatelia v danom roku ešte nedostali narodeninový darček. zoohit si vyhradzuje právo kedykoľvek vykonať zmeny alebo doplnenia podmienok účasti, odmien alebo iných postupov opísaných v podmienkach účasti v programe narodeninových darčekov.