Košík

Maškrty pre psov

Tu nájdete snacky a maškrty pre Vášho psíka. Odmeňte Vášho štvornohého priateľa lahodným snackom od Trixie. Prezrite si aj snacky a maškrty pre psov od iných výrobcov.

1 - 48 z 85 výsledkov
1 - 48 z 85 výsledkov
1 - 48 z 85 výsledkov
product items have been changed
2 možností
10,99 €
0,11 € / kus
Rating: 3.8/5(26)
zoohit výber
3,19 €
31,90 € / kg
Not Rated

Vaše výhody

Aktivujte si zoohit Relax a vždy ušetrite 5%
Verí nám viac ako 10 miliónov zákazníkov
Viac ako 9 000 produktov na výber
2 možností
-4.49%
jednotlivo
32,97 €
31,49 €
0,10 € / kus
Rating: 3.8/5(26)
zoohit výber
Trixie žuvacia kosť naplnená býkovcom 12 cm - 2 x 60 g
3 možností
3,29 €
27,42 € / kg
Rating: 3.8/5(9)
zoohit výber
Trixie žuvacia kosť naplnená býkovcom 12 cm - výhodné balenie: 6 x 60 g
3 možností
-5.88%
jednotlivo
9,87 €
9,29 €
25,81 € / kg
Rating: 3.8/5(9)
-4.01%
jednotlivo
11,97 €
11,49 €
22,53 € / kg
Rating: 4.6/5(10)
zoohit výber
6 možností
-5.76%
jednotlivo
11,98 €
11,29 €
23,52 € / kg
10,73 €
Rating: 4/5(11)
zoohit Relax
zoohit výber
6 možností
-8.22%
jednotlivo
23,96 €
21,99 €
22,91 € / kg
20,89 €
Rating: 4/5(11)
zoohit Relax
2 možností
-11.54%
jednotlivo
5,98 €
5,29 €
26,45 € / kg
5,03 €
Rating: 5/5(1)
zoohit Relax
zoohit výber
Trixie žuvacia kosť naplnená býkovcom 12 cm - výhodné balenie: 12 x 60 g
3 možností
-8.87%
jednotlivo
19,74 €
17,99 €
24,99 € / kg
Rating: 3.8/5(9)
2 možností
1,79 €
0,90 € / kus
Rating: 4.3/5(4)
zoohit výber
6 možností
5,99 €
24,96 € / kg
5,69 €
Rating: 4/5(11)
zoohit Relax
zoohit výber
6 možností
-4.49%
jednotlivo
37,16 €
35,49 €
35,49 € / kg
33,72 €
Rating: 4/5(11)
zoohit Relax
zoohit výber
6 možností
-3.18%
jednotlivo
18,58 €
17,99 €
35,98 € / kg
17,09 €
Rating: 4/5(11)
zoohit Relax
zoohit výber
6 možností
9,29 €
37,16 € / kg
8,83 €
Rating: 4/5(11)
zoohit Relax
-8.15%
jednotlivo
23,94 €
21,99 €
21,56 € / kg
Rating: 4.6/5(10)
3 možností
-4.69%
jednotlivo
5,97 €
5,69 €
20,18 € / kg
Rating: 5/5(1)
2 možností
-3.18%
jednotlivo
46,47 €
44,99 €
37,49 € / kg
Rating: 4.3/5(11)
3 možností
-8.74%
jednotlivo
25,74 €
23,49 €
35,59 € / kg
Rating: 2.8/5(6)
zoohit výber
2 možností
-10.94%
jednotlivo
9,87 €
8,79 €
39,07 € / kg
8,35 €
Rating: 5/5(12)
zoohit Relax
3 možností
1,99 €
21,17 € / kg
Rating: 5/5(1)
2 možností
15,49 €
38,73 € / kg
Rating: 4.3/5(11)
3 možností
3,69 €
36,90 € / kg
Rating: 4/5(6)
2 možností
-9.78%
jednotlivo
10,74 €
9,69 €
0,81 € / kus
Rating: 4.3/5(4)
2 možností
2,99 €
29,90 € / kg
2,84 €
Rating: 5/5(1)
zoohit Relax
3 možností
-7.96%
jednotlivo
11,94 €
10,99 €
19,49 € / kg
Rating: 5/5(1)
3 možností
-7.45%
jednotlivo
22,14 €
20,49 €
34,15 € / kg
Rating: 4/5(6)
2 možností
-7.56%
jednotlivo
18,38 €
16,99 €
14,77 € / kg
Rating: 4.8/5(5)
3 možností
-5.24%
jednotlivo
11,07 €
10,49 €
34,97 € / kg
Rating: 4/5(6)
3 možností
-5.28%
jednotlivo
12,87 €
12,19 €
36,94 € / kg
Rating: 2.8/5(6)
zoohit výber
2 možností
3,29 €
43,87 € / kg
3,13 €
Rating: 5/5(12)
zoohit Relax
3 možností
3,99 €
61,38 € / kg
Not Rated
3 možností
-9.67%
jednotlivo
19,14 €
17,29 €
18,01 € / kg
Not Rated
2 možností
9,19 €
15,98 € / kg
Rating: 4.8/5(5)
3 možností
-8.15%
jednotlivo
23,94 €
21,99 €
38,58 € / kg
Not Rated
3 možností
4,29 €
39,00 € / kg
Rating: 2.8/5(6)
3 možností
-5.68%
jednotlivo
11,97 €
11,29 €
57,90 € / kg
Not Rated
3 možností
-6.06%
jednotlivo
9,57 €
8,99 €
18,73 € / kg
Not Rated
12 možností
-5.28%
jednotlivo
12,87 €
12,19 €
36,94 € / kg
11,58 €
Rating: 4.3/5(3)
zoohit Relax
3 možností
4,29 €
42,90 € / kg
4,08 €
Rating: 5/5(1)
zoohit Relax
12 možností
-5.28%
jednotlivo
12,87 €
12,19 €
36,94 € / kg
11,58 €
Rating: 4.3/5(3)
zoohit Relax
12 možností
4,99 €
45,36 € / kg
4,74 €
Rating: 4.3/5(3)
zoohit Relax
3 možností
-3.34%
jednotlivo
11,37 €
10,99 €
30,53 € / kg
Rating: 5/5(6)
12 možností
4,29 €
39,00 € / kg
4,08 €
Rating: 4.3/5(3)
zoohit Relax
12 možností
4,79 €
43,55 € / kg
4,55 €
Rating: 4.3/5(3)
zoohit Relax
2 možností
-8.36%
jednotlivo
16,14 €
14,79 €
25,95 € / kg
Rating: 5/5(1)
30,49 €
10,16 € / kg
Rating: 3/5(9)