Clooney - zoohit džentlmen

Clooney

Naše zoohit mačky

Všetky mačky

Všetky mačky

Yoshi

Yoshi

Nestor

Nestor

Sia

Sia

Soko

Soko

Tambor

Tambor

Jujú

Jujú

Biscotte

Biscotte

Minnie

Minnie

Edgar

Edgar

Leo

Leo

Cata

Cata

Clooney

Clooney

Nils

Nils

Denver

Denver

Amun

Amun

  • Zoznámte sa
  • Obľúbené produkty
  • Zoznam prianí
  • Clooney v skratke
Clooney 🤴🏻

Clooney 🤴🏻

Dobrý deň, volám sa Clooney a v spoločnosti zoohit pracujem už 2 roky ako Senior content manager pre kľúčové účty. Môj psí brat tiež pracuje v spoločnosti zoohit, ale ja radšej pracujem z domu. Môžem sa tu oveľa lepšie sústrediť.

Keď nespravujem obsah, doprajem si úžasnú sprchu - moje malé tajomstvo krásy. A aby som zostal naozaj vo forme, rád aportujem loptičky. To som naučil aj svojho psieho brata Peanuta. Cez víkend sa rád pohybujem po dome a skúmam okolie.

Clooney v práci

Wild freedomRande s pánom Clooney 🍴Wild Freedom

Môj tajný recept na dokonalé rande? Cenné proteíny pre kopu energie. Vyhnite sa umelým konzervačným látkam, farbivám alebo dochucovadlám. Pridajte niekoľko čerstvých byliniek a voilá, hostina je hotová! Takže v skratke: granuly Wild Freedom Cold River.

Vyskúšajte teraz
Hračka WagglerAž ťa chytím... 🦚Hračka Waggler

Vľavo, vpravo, hej presto - mám ťa! Nie je ľahké ma oklamať. Šuštiaca fólia medzi prírodným perím udice Wraggler okamžite upúta moju pozornosť. Našťastie - aspoň pre mojich ľudských priateľov - je udica extra dlhá, takže nemôžem nikomu ublížiť.

Vyskúšajte teraz
Clooney PurizonMr. Clooney na prehliadkovom móle 🌟Puizon Adult

Novinka v sortimente: Purizon Adult 6 x 400g - bez obilnín . Taká chutná - dokonca aj mne sa ťažko odoláva. Tieto menu s vysokým obsahom bielkovín a nízkym obsahom uhľohydrátov sa dodávajú v mnohých príchutiach, takže mám pre svoje rande vždy pestré menu.

Vyskúšajte teraz

Clooneyho voľný čas