Sia - naše táradlo

Sia
  • Zoznámte sa
  • Zoznam prianí
  • Sia v skratke
zooPets Sia Slider 1000x1000 INT

Sia 🎤

Dobrý deň, volám sa Sia a pracujem so svojou sestrou Soko v mníchovskej pobočke ako Head of content. Rád sa hrám, najlepšie vždy a bez ohľadu na to, s kým - na hru som vždy pripravená! Milujem aj gumičky do vlasov, ktoré sa tak dobre vyťahujú. Hostí mám rada, len keď sa so mnou hrajú a venujú mi pozornosť. Niekedy ma môžu pohladkať a niekedy nie, vždy sa rozhodnem spontánne. Viem, aké je pri práci dôležité správne držanie tela, preto si vždy ľahnem pred notebook a spokojne žvatlám do kamery. Ak nemám dostatok pozornosti, skočím na otvárač konzerv a nechám sa pomaznať.

Sia v skratke

- Plemeno: Európska krátkosrstá

- Hmotnosť: 4,5 kg

- Vek: 12 rokov

- Krajina pôvodu: Maďarsko

- História: Zachránená z útulku nemeckou organizáciou na ochranu zvierat, potom prešla žiť do náhradného domova, kde mačka s 3 vlastnými mačiatkami pomáhala dojčiť vrh 6 mačiatok

- Zvláštnosti: Potrebuje veľa pozornosti, veľa sa rozpráva a vrčí, keď ju niekto pozdraví. Vie aportovať a dávať pusinky, na povel skočiť do náručia (ak sa jej chce 😉 ) . Bohužiaľ je trochu citlivá a má sklon k stresovému a kompenzačnému správaniu. Keď nespí, neustále sa upravuje.

- Zvierací súrodenec: Soko

*OC = Nezáväzne odporúčaná cena ** Podmienky.

333zooBodov za registráciu!
Nepremeškajte špeciálne ponuky, zľavy a kupóny!
Nepremeškajte špeciálne ponuky, zľavy a kupóny!
Prosím vyberte aspoň jednu možnosť

Platobné metódy

Doručovatelia

  • dpd

Zabezpečenie

Sledujte nás

  • Teraz na Google Play
  • Stiahnuť na App Store