Minnie - naša veľká maškrtnica

Minnie

Naše zoohit mačky

Všetky mačky

Všetky mačky

Yoshi

Yoshi

Nestor

Nestor

Sia

Sia

Soko

Soko

Tambor

Tambor

Jujú

Jujú

Biscotte

Biscotte

Minnie

Minnie

Edgar

Edgar

Leo

Leo

Cata

Cata

Clooney

Clooney

Nils

Nils

Denver

Denver

Amun

Amun

  • Zoznámte sa
  • Obľúbené produkty
  • Zoznam prianí
  • Minnie v skratke
Minnie 🍪

Minnie 🍪

Dobrý deň, volám sa Minnie a už takmer rok pracujem ako Content manager v spoločnosti zoohit spolu so svojím bratom Yoshim. Napriek môjmu menu mám obrovský apetít. Rada celý deň maškrtím a potom si ľahnem na gauč, aby som si zdriemla. Je to dosť unavujúce, keď musíte neustále kradnúť jedlo svojmu bratovi.

Ale tiež sa rada hrám s Yoshim a spoločne podporujeme našu mamu v jej práci. Už sa teším na ďalšiu obedňajšiu prestávku, pretože po práci je človek hladný.

Wild Freedom maškrtySkutočná jahňacina na desiatu 🥩Wild Freedom

Keď príde reč na moje obľúbené maškrty Wild Freedom Freeze-Dried Snacks Lamb Lung, stanem sa ozajstným tigrom. Sú vyrobené zo 100 % jahňacieho mäsa, jemne mrazom sušeným a bez zbytočných pridaných obilnín, jednoducho si nemôžem pomôcť: chcem ich všetky naraz! Našťastie je plechovka uzatvárateľná...

Vyskúšajte teraz
ŠkrabadloZdravím z mačacieho stromu 👋Škrabadlo

Prečo je moje škrabadlo jednoducho najlepšie? Jednoducho mi poskytuje najlepší výhľad na moje územie. Kmeň škrabadla je omotaný sisalom, ideálny na brúsenie pazúrikov, okrúhly domček je ideálny na zalezenie a vankúše je možné prať v práčke! Potrebujete viac?

Vyskúšajte teraz

Minnie vo voľnom čase