Edgar - zoohit záhradník

Edgar

Naše zoohit mačky

Všetky mačky

Všetky mačky

Yoshi

Yoshi

Nestor

Nestor

Sia

Sia

Soko

Soko

Tambor

Tambor

Jujú

Jujú

Biscotte

Biscotte

Minnie

Minnie

Edgar

Edgar

Leo

Leo

Cata

Cata

Clooney

Clooney

Nils

Nils

Denver

Denver

Amun

Amun

  • Zoznámte sa
  • Obľúbené produkty
  • Zoznam prianí
  • Edgar v skratke
Edgar 🌻

Edgar 🌻

Teší ma, volám sa Edgar a už 2 roky pracujem ako Manažér merchandisingu a nákupu v spoločnosti zoohit v Krakove. Keď práve nekontrolujem najnovší tovar, rád trávim čas na svojom zeleninovom záhone. Tu musím veľa okopávať a zbierať, alebo len pozorovať, ako rastie tráva.

Keď je zlé počasie, šplhám sa po záclonách v obývačke, skáčem na televízor alebo - a tu to príde - používam svoje super schopnosti na otváranie dverí. Nedokážu mi odolať ani desať sekúnd.

Sezam - Edgar ťa otvára!

Edgar v práci

Edgar v práciHrudkujúca podstielka 🌾Podstielka Tigerino

Vysoká savosť a nízka prašnosť, taká by mala byť hrudkujúca podstielka. Je tiež vyrobená z prírodného ílu a neobsahuje žiadne chemické prísady. Vôňa podstielky pre mačky Tigerino Canada Style je mimoriadne pôsobivá. Mame a mne sa najviac páčia vône "čerstvo pokosená tráva" a "detský púder".

Vyskúšajte teraz
Edgar v práciSkutočná krása vychádza z tuby 👅Concept for Life

Pasta Concept for Life Beauty je špeciálne navrhnutá pre mačky s hustou srsťou a citlivou pokožkou. Vďaka lahodnému lososovému oleju sa srsť ešte viac leskne a slad pomáha pri prehĺtaní chlpov. Najradšej ju mám ako dezert, ale môžete ňou vylepšiť aj krmivo.

Vyskúšajte teraz

Edgarov voľný čas