Black Friday ponuky - ušetrite teraz!

Ponuky pre mačkyPonuky pre mačky
Ponuky pre psyPonuky pre psy
Ponuky pre malé zvieratá a vtákyPonuky pre malé zvieratá/vtáky

Špeciálne akcie pre 🐱

Feringa granulyFeringa granuly
Purizon granulyPurizon granuly
ŠkrabadloŠkrabadlo

Špeciálne akcie pre 🐶

Wolf of WildernessWolf of Wilderness
LukullusLukullus
TIAKITIAKI
  • Granuly
  • Konzervy a kapsičky
  • Maškrty
  • Doplnky

Ponuky v zoohit počas Black Friday 2023 - takto ušetríte!

Najlepšie ponuky Black Friday zo sekcie potrieb pre domáce zvieratá sú aj tento rok k dispozícii v zoohit. Tešte sa na mnohé špičkové akcie a nechajte sa prekvapiť početnými a výraznými zľavami. V internetovom obchode zoohit získavajú naši verní zákazníci špeciálne výhodné ceny na svoje nákupy. Ušetrite pritom veľa peňazí, pretože najlepšie ponuky Black Friday sú na dosah!

Kedy sa môžete tešiť na Black Friday v zoohit?

Najlepšie Black Friday ponuky s neuveriteľnými zľavami nájdete v našom online obchode od 7.11.-3.12.2023. Oplatí sa našu stránku pravidelne navštevovať, pretože počas štyroch týždňov vám ponúkame skutočný cenový ohňostroj. Ušetríte nielen počas Cyber Monday ale aj počas celého mesiaca Black Friday kedy vám budeme ponúkať skvelé zľavy!

Aké akcie ponúka zoohit počas Black Friday?

Každý týždeň na vás čakajú nové akcie od našich najlepších značiek, takže si nenechajte ujsť žiadnu Black Friday ponuku. Môžete okrem iného získať ponuky na krmivo pre psov a mačky od značiek ako:

  • Concept for Life
  • Purizon
  • Cosma
  • Wolf of Wilderness
  • Briantos a mnoho ďalších.

Najmä psy a mačky sa tešia z našich neuveriteľných Black Friday ponúk a určite už s veľkým očakávaním čakajú na nákupný vrchol roka. Objavte najlepšie nápady na darčeky pre svojho štvornohého priateľa a nakupujte najnovšie trendy v oblasti domácich zvierat. Doprajte svojmu zvieraciemu kamarátovi novú hračku, pohodlný pelech pre zvieratká alebo sa zásobte krmivom.

Oplatí sa nakupovať počas Black Friday pre domáce zvieratá?

Zatiaľ čo mnohí ľudia v USA trávia niekoľko hodín pred obchodmi, aby získali najlepšie ponuky počas Black Friday, vy si môžete objednať a nechať doručiť všetky produkty zoohit z pohodlia domova alebo na cestách. Vďaka tomu bude predvianočné obdobie pre všetkých mimoriadne bezstresové a uvoľnené. Tu nájdete všetky špeciálne ponuky, ktoré sú aktuálne k dispozícii pre najväčšiu nákupnú udalosť roka. Prezrite si a objednajte teraz na stránke zoohit a čoskoro urobte radosť svojmu domácemu miláčikovi vďaka rýchlemu dodaniu.

Náš prísľub kvality

Overená kvalita značky
Ponuky šité na mieru od milovníkov zvierat
Pre všetky maškrtné jazýčky