Oslavujeme narodeniny!

Oslavujeme 13.narodeniny!

Skvelé narodeninové ponuky pre vášho domáceho miláčika

Oslavujeme narodeniny

Hip hip hurá - zoohit oslavuje narodeniny!

Veľké udalosti nikdy neoslavujeme sami. Preto vás a vaše zvieratko srdečne pozývame na našu párty!

Objavte teraz všetko, čo potrebujete na oslavu zoohit narodenín: chutné párty občerstvenie, slávnostné menu, hračky a doplnky - a to všetko so skvelými zľavami!

  • Krmivo pre mačky
  • Krmivo pre psy
  • Doplnky pre mačky
  • Doplnky pre psy
Profil zvieratkaPredstavte nám svoje zvieratko!Profil zvieratka

Zaregistrujte svojho domáceho miláčika v časti "Profil môjho zvieratka" a dostávajte osobné odporúčania, blahoželania k narodeninám a exkluzívne propagačné akcie pre svojho domáceho miláčika.

Zistiť viac
Pozvite známychPozvite priateľovZískajte odmeny

Pošlite svojim známym personalizovaný odkaz na odporučenie. Každý známy, ktorý tento odkaz použije, získa 10% zľavu na svoju prvá objednávku u nás a vy získate 350 zooBodov.

Viac o ponuke

Schválené zvieratkami: testujeme za vás

Concept for LifePaul testujeConcept for LIfe

Do mojej misky s jedlom sa dostávajú len vybrané pochúťky, pretože ako profesionála ma nikto nemôže oklamať. Krmivo Concept for Life Sterilised Cats je ideálne pre sterilizované mačky, ako som ja, pretože podporuje zdravie mojich močových ciest a pomáha mi udržiavať štíhlu líniu. 3 z 3 hviezdičiek!

Vyskúšať teraz
Natural ParadiseYoshi testujeNatural Paradise

Aj keď mám meno po dinosaurovi, som veľmi pôvabný. Z hornej plošiny škrabadla všetko pozorne sledujem a rád skáčem z pelechu na pelech. Po výdatnom zdriemnutí v koši si na stĺpiku brúsim pazúriky. Naozaj mi to robí veľmi dobre!

Vyskúšať teraz
RoccoChewy testujeRocco Mealtime

Nič sa nevyrovná lahodnej chuti mäsa. Už len pri pomyslení na Rocco Mealtime sa mi zbiehajú slinky. Krmivo obsahuje aj čerstvú zeleninu. To je pre moju pani obzvlášť dôležité. Povedal by som, že je to skutočná výhra pre nás oboch.

Vyskúšať teraz

Náš prísľub kvality

Overená kvalita značky
Ponuky šité na mieru od milovníkov zvierat
Pre všetky maškrtné jazýčky