Koronavírus (COVID-19) - Často kladené otázky

Pretože ľúbime zvieratká tak ako vy

Vážení zákazníci zoohit,

Šírenie koronavírusu (COVID-19) sa samozrejme tiež týka aj nás a ovplyvňuje aj naše bežné fungovanie vo firme zoohit. Celá zoohit-rodina a všetci naši partneri robia vo dne i v noci všetko, čo je v ich silách, aby pre Vás aj v tejto výnimočnej situácii poskytovali služby v obvykle vysokej kvalite.

Samozrejme, v súčasnej situácii, je na prvom mieste okrem spokojnosti našich zákazníkov a ich domácich miláčikov, aj zdravie našich zamestnancov. V našich kanceláriách a logistických centrách sme podnikli rozsiahle ochranné opatrenia, aby sme pomohli spomaliť šírenie koronavírusu. Zároveň však dbáme aj o to, aby k Vám Vaša objednávka dorazila spoľahlivo a bezpečne.

Doručenie

 • Mám očakávať oneskorené dodanie?

 • Budú naďalej dostupné všetky produkty?

 • Môžem sa nakaziť cez dodané produkty?

Servis & platba

 • Môže dochádzať k pomalšiemu načítaniu stránky?

 • Je možná platba na dobierku?

 • Je týmto ovplyvnené zbieranie zooBodov?

Hrdinovia
Spoľahlivá spolupráca
Sme tu pre Vás

Ďalšie informácie ku COVID-19

 • Je Covid-19 nebezpečný pre psov?

 • Je Covid-19 nebezpečný pre mačky?

 • Ako môžem najlepšie chrániť seba a svojho domáceho miláčika?

 • Môžem stále chodiť na prechádzky so psom aj keď platí zákaz vychádzania?

Všeobecné informácie a aktuálne informácie na tému koronavírus (COVID-19) nájdete na webovej stránke ÚRADU VEREJNÉHO ZDRAVOTNÍCTVA SLOVENSKEJ REPUBLIKY a na ich stránke dedikovanej tejto problematike.

Radi by sme využili túto príležitosť a poďakovali Vám za pochopenie. Sme radi, že Vám a aj Vašim domácim miláčikom môžeme aj naďalej poskytovať výrobky firmy zoohit.

Dbajte o seba a zdravie Vašich štvornohých priateľov!

Každý deň spolu: každodenná rutina s Vaším štvornohým priateľom

Každý deň spolu: každodenná rutina s vaším štvornohým priateľom

Súčasná situácia ovplyvňuje nielen náš život, ale aj život našich štvornohých kamarátov. Mnoho ľudí, ktorí bývajú počas dňa aktívni, trávi teraz väčšinu svojho času doma, odkiaľ aj pracujú a zároveň tam trávia aj svoj voľný čas - to znamená, že aj život našich domácich miláčikov je v súčasnosti podstatne iný. Ako možno v tomto období skĺbiť produktivitu práce a zároveň sa dostatočne venovať Vášmu zvieraťu a spoločne si tak užiť všedný deň? Inšpiráciu, ako si spolu so svojími štvornohými priateľmi vyplniť každý všedný deň hrami a rozmanitou zábavou, nájdete v našej zoohit rutine!

Každodenná rutina so psom

Dobré ráno!

Dobré ráno!

Nie je jednoduché udržiavať sa fit, keď je človek celé dni doma. Využite čas ráno na rozcvičku alebo jógu, ktorá Vám pomôže naštartovať deň spolu s výživnými raňajkami. Nezabudnite pripraviť niečo dobré pod zub aj pre Vášho štvornohého miláčika!

Obedná pauza

Obedná pauza!

Práca z domu znamená aj väčšiu flexibilitu. Šport a hry so psom vyplnia výborne Vašu pauzu. Týmto svojho psa uspokojíte po fyzickej ale aj duchovnej stránke. Ak máte vlastnú záhradu, môžete ju na to perfektne využiť.

Poobedie & prestávky

Poobedie & prestávky

Väčšina ľúdí pracujúcich doma pozná aj obdobia nízkej produktivity. Tento čas môžete využiť na trénovanie psa. Skúste ho naučiť rôzne triky ako napr. „Daj labku“. Ak Váš pes nie je nadšený z tréningu, využite Váš byt a vyskúšajte rôzne hry na pozornosť alebo schovávanie!

Večerný relax

Večerný relax

Večer môžete využiť čas na hry s interaktívnymi hračkami. Určite urobíte Vášmu psíkovi veľkú radosť s čerstvo napečenými maškrtami. Týmto ich zabavíte a odmeníte zároveň. Potom je čas na obľúbené mojkanie sa na gauči!

Obľúbené produkty na dennú rutinu so psom

Interaktívne hračkyInteraktívne hračky
Hračky na žuvanieHračky na žuvanie
Plyšové hračkyPlyšové hračky

Denná rutina s mačkou

Zábava hneď od rána!
Zábava hneď od rána!

Hry, ako jednoduché agility s mačkou zaženú každému ospalcovi zlú náladu a rozprúdia krvný obeh. Nechce sa Vám? Jednoducho vezmite najobľúbenejšiu hračku Vášho tigríka a využite voľný čas pred raňajkami na krátku hru!

Obedná pauza pre dvoj- a štvornoháčov

Obedná pauza pre dvoj- a štvornoháčov!

Aj keď pracujeme z domu, mali by sme si nájsť pauzu pre naše telo a myseľ. Je jedno, či máme byt so záhradou alebo balkónom, častokrát stačí len otvoriť okno a vpustiť do bytu slnečné lúče a čerstvý vzduch. Nezabudnite pri tom na bezpečnosť Vašej mačky.

Poobedie & prestávky

Poobedie & prestávky

Kto chce pracovať koncetrovane, potrebuje pokoj. Ale čo ak sa práve Vaša mačka má chuť hrať? A hneď teraz! Na to je ľahká pomoc v podobe hračiek, ktoré mačku zabavia, pri ktorých nepotrebuje Vašu asistenciu a vie sa zahrať úplne sama.

Večerná gaučová rutina

Večerná gaučová rutina

Po dlhom dni za počítačom príde večer čas na iné myšlienky. Je to ten správny čas na fotenie Vášho tigríka na jeho obľúbenom mieste na škrabadle alebo v útulnom pelechu. S trochou tréningu vykúzlite Vašej mačke krásne fotografie. Nie je to lepšie ako večer pri telke?

Obľúbené produkty pre dennú rutinu s mačkou

Inteligentné hračkyInteligentné hračky
Škrabacie hračkyŠkrabacie hračky
Udice Udice

*OC = Nezáväzne odporúčaná cena ** Podmienky.

Platobné metódy

Doručovatelia

 • dpd

Zabezpečenie

Sledujte nás

 • Teraz na Google Play
 • Stiahnuť na App Store