Cosma doplnky pre Vašu mačičku

Cosma doplnky pre Vašu mačičku

Rýdzi, nadčasový design kombinovaný s funkčnosťou

Nové doplnky značky Cosma sú navrhnuté v nadčasovom, elegantnom vzhľade. Od loptičiek na hranie cez misky až po útulné pelechy, každý si v Cosme skrátka nájde to svoje. Ako všetky produkty tohto výrobcu vykazujú aj nové predmety najvyššiu kvalitu a záujemcov okúzli moderný vzhľad oblečený do decentných farieb. Nebudete teda rozmaznávať len svoju mačičku, ale dáte nový šmrnc aj svojmu príbytku.

Potešte teda svojho tigríka Cosma príslušenstvom a láskou v jednom!

Cosma pelech pre mačky

Peleštek pre mačky Cosma z mäkkého, pleteného filcu v štýlovom designe je mačkami vďaka svojmu pohodliu naozaj v kurze. Guľatý tvar s vysokými okrajmi je ideálny na zdriemnutie si alebo na váľanie.


Cosma kukaňa pre mačky

Cosma kukaňa pre mačky z kvalitného umelého filcu poskytuje aj náročným mačkám miesto, kam sa môžu stiahnuť, ak chcú odpočívať alebo spať. Vo vnútri je kukaňa vystlaná mäkkým plyšom, ktorý dodá priestoru pocit bezpečia .


Cosma škrabadlo pre mačky

Nábytok na škrabanie značky Cosma zhotovený z kartónu je ideálny na škrabanie a perfektne doplní škrabací strom. Pripomína leňošku a je vyrobený zo 100% recyklovateľného kartónu.


Cosma dvojitá miska na krmivo

Cosma dvojitá miska z melamínu s dvoma snímateľnými nádobami z korozivzdorné ocele je vynikajúcou voľbou, ak si zakladáte na funkčnosti a vkuse. Materiály majú neutrálnu chuť, sú odolné voči poškrabaniu a teplotám.


Cosma vlnené loptičky na hranie

Vlnené loptičky od Cosmy sú vyrobené zo 100% prírodných materiálov, vyznačujú sa odolnosťou a dlhou životnosťou. Zároveň sú veľmi ľahké a nevydávajú žiadne nepríjemné zvuky počas hrania. Vďaka zdrsnenému povrchu ich mačka môže ľahko zachytiť pazúrikmi.


Cosma veko na dózy

Praktická Cosma veká na konzervy zo silikónu dokážu dokonale uzavrieť a uchovať otvorené mokré krmivo. Môžete ich umyť v umývačke riadu a sedia na štyri bežné veľkosti konzerv, zároveň konzervu hermeticky zatvoria, vzduch sa teda k obsahu nedostane.


Cosma silikónová podložka

Mačky si zakladajú na čistotnosti, preto sú štýlové Cosma silikonové podložky zmysluplným doplnkom do domácnosti. Protišmyková, ohybná podložka je vyrobená z potravinárskeho silikónu a disponuje mierne zvýšeným okrajom.