Cosma doplnky pre Vášho tigríka

Cosma doplnky pre Vašu mačičku

Nadčasový dizajn v spojení s funkčnosťou

Doplnky Cosma zaujmú svojím nadčasovo elegantným vzhľadom. Od loptičiek cez misky na jedlo až po útulný pelech - pre každú potrebu sa niečo nájde. Rovnako ako všetky výrobky Cosma, aj výrobky z novej línie doplnkov sú najvyššej kvality a zaujmú moderným vzhľadom v jemných farbách. Takže svoju mačku nielen rozmaznávate, ale zároveň si doma vytvoríte štýlové prostredie.

Rozmaznávajte svoju mačku s množstvom lásky a doplnkami Cosma!

Cosma pelech pre mačky


Pelech pre mačky Cosma z mäkkej pletenej plsti so štýlovým dizajnom je vďaka pohodlnému vybaveniu mimoriadne obľúbená u domácich tigrov. Okrúhly tvar s vysokým okrajom je ideálny na schúlenie sa a driemanie.

Cosma kukaňa pre mačky


Cosma kukaňa pre mačky z vysokokvalitnej umelej plsti ponúka náročným mačkám útulné útočisko na spánok a odpočinok. Vo vnútri je vybavená mäkkým plyšom a poskytuje pocit bezpečia.

Cosma škrabadlo pre mačky


Škrabací nábytok Cosma z vlnitej lepenky je ideálny na starostlivosť o pazúriky a je užitočným doplnkom k škrabadlu. Je navrhnutý v módnom tvare pohovky na sedenie a je vyrobený zo 100% recyklovateľnej lepenky.

Cosma dvojitá miska na krmivo


Cosma dvojitá miska na kŕmenie z melamínu s dvoma vyberateľnými miskami z nehrdzavejúcej ocele je vynikajúcou voľbou z hľadiska funkčnosti a štýlu. Materiály sú bez chuti, odolné voči poškriabaniu a teplotám.

Cosma vlnené loptičky na hranie


Vlnené loptičky Cosma sú vyrobené zo 100% prírodných materiálov, sú odolné a pevné. Sú mimoriadne ľahké a pri hraní nespôsobujú žiadny nepríjemný hluk. Vďaka zdrsnenému povrchu sa ľahko zachytávajú mačacími pazúrikmi.

Cosma veko na dózy


Praktické silikónové viečko na konzervy Cosma je ideálne na uchovávanie otvorených konzerv v bezpečí a čerstvosti. Kryt odolný voči umývaniu v umývačke riadu je vhodný pre štyri bežné veľkosti konzerv a vzduchotesne uzatvára nádoby.

Cosma silikónová podložka


Mačky prikladajú veľký význam čistote, preto je štýlová silikónová podložka Cosma rozumnou kúpou. Protišmyková, pružná podložka je vyrobená zo silikónu vhodného na použitie v potravinách a má mierne zvýšený okraj.