Pomoc po zemetrasení: Pomôžme spoločne v Turecku a Sýrii

Pomáhame

Ničivé následky silných zemetrasení v severnej Sýrii a Turecku sa hlboko dotkli našich sŕdc. Ťažko si vieme predstaviť vážnu situáciu tisícov ľudí a domácich zvierat, ktorí prišli o svoje domovy a blízkych. V postihnutých oblastiach poskytujú mnohé obetavé organizácie núdzovú pomoc a získavajú prehľad o potrebách tých, ktorí prežili, aby im pomohli zotaviť sa. Radi by sme tieto organizácie podporili spolu s vami, našimi vernými zákazníkmi, a prispeli k naliehavo potrebnej pomoci.

Ako môžete pomôcť?

Počas marca môžete darovať svoje zooBody a váš dar bude použitý pre charitatívnu organizáciu, ktorá pomáha ľuďom a zvieratám v núdzi v oblastiach postihnutých zemetrasením.

Ako pomôžeme my?

zoohit zdvojnásobí všetky darované zooBody v období od 01.03. - 31.03.2023. Celý dar pôjde na pomoc pri zemetrasení.

Kam poputuje naša podpora:

HSI pomáha zvieratám zraneným a postihnutým zemetrasením

HSI

Tím Humane Society International (HSI), ktorý reaguje na katastrofy, poskytuje pomoc zvieratám priamo na mieste, vrátane pomoci pri poskytovaní prvej pomoci zraneným zvieratám, zriaďovaní poľných veterinárnych nemocníc, ako aj poskytovaní potrebného krmiva, vody a veterinárnych potrieb. Okrem toho mohli skupiny s podporou HSI vyslať veterinárnych lekárov a prenajať si vozidlá na dovoz veterinárnych a humanitárnych zásob, čím priamo pomáhajú zvieratám a ich obyvateľom postihnutým zemetrasením.

Núdzová humanitárna pomoc v oblastiach zničených zemetraseniami

UNHCR

UNHCR (Úrad OSN pre utečencov*) v spolupráci s ďalšími agentúrami OSN reaguje na naliehavú žiadosť o pomoc utečencom aj hostiteľským komunitám v oblastiach, ktoré boli silne postihnuté ničivými zemetraseniami v Turecku a Sýrii. Núdzová podpora zahŕňa prikrývky, potravinové balíčky, kuchynské súpravy, matrace a stany. Potrebné zásoby privážajú letecké zásielky a konvoje. Aby sa dostala do severozápadnej Sýrie, UNHCR prepravuje zúfalo potrebnú pomoc aj prostredníctvom cezhraničných konvojov z Turecka, kde sa rodiny po katastrofe snažia chrániť a musia spať pod holým nebom pri veľmi nízkych teplotách.

Kliknite a darujte!

Darujte 10 bodov!
Darujte 50 bodov!
Darujte 100 bodov!
Darujte 150 bodov!
Darujte 200 bodov!
Darujte 500 bodov!

* Podporujeme UNHCR prostredníctvom národného partnera v Nemecku, UNO-Flüchtlingshilfe

Náš prísľub kvality

Overená kvalita značky
Ponuky šité na mieru od milovníkov zvierat
Pre všetky maškrtné jazýčky

*OC = Nezáväzne odporúčaná cena ** Podmienky.

Platobné metódy

Doručovatelia

  • dpd

Zabezpečenie

Sledujte nás

  • Teraz na Google Play
  • Stiahnuť na App Store