Získajte svojich priateľov pre zoohit! - podmienky účasti!

Odporučte nás kamarátom


Zoznámte sa, prosím, s našimi podmienkami účasti na tomto programe. Vyhradzujeme si právo na preverenie každého jednotlivého odporúčania k nákupu v našom internetovom obchode a na jeho prípadne odmietnutie, ak nebudú dodržané následujúce podmienky:

1. Prihláška

Vaša prihláška do programu "Získajte svojich priateľov pre zoohit!" prebehne online prostredníctvom prihlasovacieho formulára. Vaše odporúčanie čo najrýchlejšie preveríme a Vašim priateľom/známym zašleme uvítací email.

2. Kto sa môže zúčastniť a získať svojich priateľov pre zoohit.sk?

Všetky osoby, ktoré sú v zooplus AG registrované ako zákazníci a v minulosti si objednali tovar z nášho online-obchodu zoohit.sk, a ich objednávka bola kompletne - vrátane zaplatenia - vybavená. Prípady vráteného tovaru nemôžu byť v tomto zmysle bohužiaľ zohľadnené.

3. Kto môže byť ako nový zákazník zoohit.sk oslovený?

  • Jednotlivé osoby z kruhu Vašich priateľov a známych, ktorí v zoohite doteraz ešte žiaden produkt neobjednali.
  • Táto osoba nebola v posledných 12 mesiacoch Vami, ani inou osobou na tento účel oslovená.
  • Nezabudnite: Ako nového zákazníka mesmiete prihlásiť seba, alebo člena Vašej domácnosti.
  • Každá osoba môže byť v priebehu jedného roka za účelom stať sa novým zákazníkom zooplus AG oslovená iba raz.
  • Dodatočnému uznaniu nákupov nemôže byť bohužiaľ v rámci tohoto programu vyhovené.

4. Čo získa Váš priateľ ako nový zákazník zoohit.sk od zooplus AG?

Vami získaný zákazník obdrží privítací list vrátane zoohit-nákupneho kupónu v podobe zľavy 10% na svoj prvý nákup.

5. Čo obdržíte Vy sami?

Ako poďakovanie za Vaše odporúčanie obdržíte Vami vybranú prémiu. Predpokladom na to je, že nový zákazník spĺňa všetky kritéria uvedené v bode 3. Ten si potom musí pod Vami uvedenou emailovou adresou otvoriť v zoohit.sk zákaznícke konto a urobiť v zoohite prvú objednávku v minimálnej hodnote objednávky danej na našich stránkach. Táto objednávka bude považovaná za úspešnú vtedy, keď bola zaplatená a nedošlo k vráteniu tovaru.

6. Vaša odmena

Prostredníctvom emailu Vás budeme informovať o tom, že Vami oslovená osoba u nás použila svoj nákupný kupón a splnila všetky predpísané požiadavky. Vy potom obdržíte svoju prémiu vo forme emailu, v ktorom bude uvedené heslo (password), vďaka ktorému zamieri s Vašou ďalšou objednávkou k Vám domov aj vybraná prémia. (heslo zadajte do príslušného políčka).

7. Koľko propagácií môžete svojim priateľom rozoslať?

V priebehu jedného roku môžete o výhodach nášho internetového obchodu zoohit.sk skúsiť presvedčiť až 60 svojich kamarátov a známych.

8. Informácie o stave Vášho zoohit-účtu

Od zooplus AG obdržíte automaticky kópiu každého odporúčajúceho emailu. Tým získate prehľad o tom, komu ste už zoohit.sk odporúčali. Zo stavu Vášho konta potom zistíte aj počet Vami získaných nových zákazníkov a obdržaných prémií.

DÔLEŽITÉ: Prosíme Vás o pochopenie, že my Vás iba touto anonymnou formou môžeme informovať o tom, koľko Vami oslovených osôb úspešne nakúpilo v zoohit.sk. Z dôvodu ochrany údajov nesmieme podávať žiadne ďalšie informácie o stave Vami oslovených nových zákazníkov alebo o ich objednávkách.

9. Ochrana osobných údajov

Účasťou na tomto programe vyslovujete svoj súhlas s tým, že Vaše osobné údaje - meno a emailová adresa, tak ako aj meno a emailová adresa Vášho osloveného priateľa či známeho, môžu byť použité a uložené na vykonanie tejto akcie zoohit.sk - "Získajte svojich priateľov pre zoohit!". Ďalšie podávanie týchto údajov tretím osoby je vylúčené.

10. Zmeny v podmienkach účasti alebo podmienkach tohto programu

Vyhradzujeme si právo, tieto podmienky účasti kedykoľvek zmeniť alebo tento program ukončiť.