Zapojte sa do súťaže a vyhrajte super ceny!

Garfield

Vyskúšajte našu špeciálnu edíciu a môžete vyhrať ceny!

Kúpou ktorejkoľvek z troch špeciálnych edícií budete automaticky zaradení do žrebovania, ak splníte nasledujúce podmienky:

 • V období od 16.4.2024 do 13.5.2024 vrátane ste si zakúpili aspoň jeden výrobok zo špeciálnej edície Garfield (Smilla Kitten, Smilla Adult a/alebo Briantos Delicious Pâté). Každý typ výrobku sa počíta za jeden vstup, takže každá osoba má až tri šance vyhrať bez ohľadu na počet zakúpených kusov.
 • Musíte byť prihlásený/á na odber noviniek zoohit.sk
 • Mať vytvorený účet na stránke zoohit.sk

A teraz tá najlepšia časť, ceny, ktoré vylosujeme!

1. cena - 10 balíčkov vstupeniek na premiéru filmu v Bratislave (2 vstupenky v balíčku) + poukaz na nákup na zoohit.sk v hodnote 50€

Súťaž o túto cenu končí 22. apríla 23:59. Výhercovia budú kontaktovaní 23.apríla 2024

2. cena - 5 balíčkov vstupeniek do kina na film Garfield v kine (4 vstupenky v balíčku) + poukaz na nákup na zoohit.sk v hodnote 20€

3.cena - 3 balíčky reklamných predmetov Garfield + balíčky krmiva Briantos/Smilla v hodnote 50€

Podmienky súťaže si prečítate tu.

Ceny

Exkluzívne iba v kinách od 2. mája

Svetoznámy Garfield zažije dobrodružstvo v divokom svete! Po nečakanom stretnutí so svojím dávno strateným otcom - ošumelým kocúrom z uličky Vicom - sú Garfield a jeho psí kamarát Odie nútení opustiť svoj dokonalý, rozmaznaný život a pridať sa k Vicovi pri zábavnej a veľmi riskantnej lúpeži.

Ďalšie produkty, ktoré by podľa nás Garfield a Odie schválili:

 • Krmivo pre mačky
 • Krmivo pre psy
 • Podstielka pre mačky
 • Doplnky pre mačky
 • Doplnky pre psy

Doba trvania

Akcia trvá od 16. apríla do 13. mája 2024 (23:59) alebo do vypredania zásob.

Podmienky súťaže

Do žrebovania o ceny budú automaticky zaradení všetci zákazníci, ktorí splnia nasledujúce podmienky:

 • V období od 16.04.2024 do 13.05.2024 si zakúpili aspoň jeden výrobok zo špeciálnej edície Garfield (Smilla Kitten, Smilla Adult a/alebo briantos Delicious Paté Adult). Každý typ výrobku sa počíta ako jeden vstup, takže každá osoba má až tri šance vyhrať bez ohľadu na počet zakúpených kusov.
 • Sú prihlásení na odber noviniek zoohit.sk
 • Majú vytvorený zákaznícky účet na strínke zoohit.sk
 • Účastník súhlasí s tým, aby ho organizátor v prípade výhry kontaktoval e-mailom. V prípade výhier, ktoré musia byť zaslané poštou, organizátor požiada účastníka o prijatie statusu výhercu a poskytnutie informácií potrebných na prevzatie výhry. Ak príslušný výherca nekontaktuje zoohit do 48 hodín od prijatia priameho oznámenia o výhre, bude vybraný nový výherca.

Ochrana osobných údajov

V rámci tejto súťaže organizátor použije osobné údaje z vášho zákazníckeho účtu v systéme zoohit (meno, priezvisko a e-mailovú adresu) na správu súťaže a v prípade výhry vám zašle výhru. Právnym základom tohto spracúvania údajov je súhlas (v súlade s článkom 6 ods. 1 písm. b) všeobecného nariadenia o ochrane údajov), ktorý bude v prípade výhercu vyžiadaný e-mailom.

Viac informácií o ochrane údajov nájdete tu.

Ponuka platí od 16. apríla do 13. mája 2024 (23:59) alebo do vypredania zásob. Spoločnosť zoohit si vyhradzuje právo akciu kedykoľvek ukončiť.

Na túto ponuku sa vzťahujú zmluvné podmienky, pred účasťou si ich prečítajte tu.