#1 ZNAČKY

Každý majiteľ domáceho zvieratka sa teší na nákup tej najlepšej kvality pre svojich miláčikov! Naši zákazníci v zoopluse a zoohite zistili, že niektoré z našich vybraných značiek ponúkajú neuveriteľne výhodný pomer ceny a kvality, a vďaka tomu sa stali najpredávanejšími značkami vo všetkých obchodoch zooplus/zoohit v Európe v nasledujúcich kategóriách:

Najpredávanejšie značky pre psy v obchodoch zooplus/zoohit:*

Najpredávanejšie značky pre psy
WOWBezobilninové granuly pre psyWolf of Wilderness

Bezobilninové granuly Wolf of Wilderness sú založené na pôvodnej strave vlka vo voľnej prírode. Vysoký podiel čerstvého mäsa, 100 % receptúra bez obilnín, zjemnená divokými plodmi a divokými bylinami ponúkajú vášmu psovi vyvážený a druhovo vhodný jedálny lístok, ktorý zodpovedá vlčiemu inštinktu.

Nakúpiť ➤
RoccoKonzervy a kapsičkyRocco

Mokré krmivo Rocco je predovšetkým o vysokom podiele mäsa a vnútorností najvyššej kvality. Jemne pripravené tak, aby si zachovalo skvelú chuť a navyše životne dôležité živiny - ideálne na uspokojenie potrieb vášho psa, ktorý miluje mäso!

Nakúpiť ➤
RoccoMaškrty pre psyRocco

Rocco ponúka veľký výber maškŕt prémiovej kvality s vysokým obsahom mäsa. Chcete svojho verného priateľa trénovať, rozmaznávať alebo trochu zabaviť? Či už ide o lahodné prúžky filetového mäsa alebo pevné sušené prírodné pochúťky - váš pes bude nadšený!

Nakúpiť ➤

Najpredávanejšie značky pre mačky v obchodoch zooplus/zoohit:*

Najpredávanejšie značky pre mačky
PurizonBezobilninové granulyPurizon

Inšpirované rozmanitosťou prírody: 70 % vybraných živočíšnych zložiek s veľkým množstvom mäsa a rýb, 30 % kvalitného ovocia a zeleniny v prirodzene bezobilných receptoch zabezpečuje vysoký obsah bielkovín min. 42 %. Namiesto obilia alebo ryže obsahuje 30 % kvalitného ovocia, zeleniny a byliniek.

Nakúpiť ➤
TigerinoPodstielka pre mačkyTigerino

Podstielka Tigerino je prispôsobená potrebám vašej mačky. Bez ohľadu na to, či ide o vysokokvalitné hrudkujúce hlinené alebo silikátové stelivo, Tigerino podstielka je mimoriadne savá. Zabraňuje vzniku baktérií a zastavuje zápach v priebehu niekoľkých sekúnd. Navyše je aj cenovo veľmi dostupná!

Nakúpiť ➤
CosmaMaškrty pre mačkyCosma

Cosma Snackies sú prírodné prémiové maškrty pre mačky vyrobené zo 100 % čistého mäsa alebo rýb. Lyofilizované snacky sú pre svoju intenzívnu chuť a vôňu mačkami veľmi žiadané!

Nakúpiť ➤

*Na základe predaja všetkých obchodov zooplus v Európe. Posledná aktualizácia: 05/12/2022.