Nenechajte sa zaskočiť výmenou srsti! 🐶😺

Všetko potrebné pre dokonalý vzhľad!

Jar je čas výmeny kabátikov. So stúpajúcimi teplotami sa zimná srsť Vášho chlpatého miláčika postupne opotrebováva. Pre nás ľudí to zvyčajne znamená veľa kefovania a česania.

Objavte našu širokú ponuku na starostlivosť Vášho domáceho miláčika a vyberte si tie správne doplnky, ktoré Vám pomôžu pri výmene srti! ✂️

Starostlivosť o psa

Starostlivosť o psa

Chcete byť na úpravu srsti dokonale pripravení? V takomto prípade ste na správnom mieste, pretože na našej stránke nájdete všetky potrebné produkty! 

Starostlivosť o mačku

Starostlivosť o mačku

Je obzvlášť dôležité starať sa o srsť Vašej mačky. Bez ohľadu na to, či je dlhosrstá alebo krátkosrstá, každá mačacia srsť potrebuje pozornosť.

Rozmaznávajte svoju mačku správnymi kefami a hrebeňmi, ktoré odstránia uvoľnené chlpy a dodajú jej lesklú a zdravú srsť.

Môžete tiež objaviť výber vhodných kŕmnych doplnkov, ktoré môžu mať pozitívny vplyv na imunitný systém a metabolizmus.

Chcete sa stať profesionálom v oblasti starostlivosti?

Prečítajte si viacStarostlivosť o srsť psa

Srsť Vášho štvornohého miláčika by ste mali pravidelne kefovať a upravovať. Frekvencia a intenzita starostlivosti závisí na type srsti. 

Prečítajte si viac >>
Prečítajte si viacStarostlivosť o srsť mačiek

Hustá, lesklá srsť je znakom toho, že mačka je fyzicky aj psychicky zdravá. Väčšinu starostlivosti o srsť vykonávajú samotné mačky. Pravidelným kefovaním však svoju mačku v starostlivosti o srsť podporíte. Taktiež vyvážená strava zaisťuje zdravú srsť.

Prečítajte si viac >>