Supermesiac so sebou prináša super ponuky

Super ponuky

Všimli ste si, že váš domáci miláčik je v poslednom čase trochu divokejší...?

Možno vaša mačka viac loví a vrhá sa na vaše prsty? Vyje váš pes a žiada si ďalšiu večeru?

Možno len pociťujú účinky nadchádzajúceho supermesiaca! 🌙

 Prijmite divokú stránku svojho domáceho miláčika a oslávte Supermesiac, ktorý sa objaví 1. augusta. Máme pre vás niekoľko ponúk, ktoré prebudia inštinkty vašich domácich miláčikov.

Vyberte si z našej ponuky najdivokejších značiek a pripravte sa! 🌙

Wolf of Wilderness - divoký a slobodný

WOlf of Wilderness

Krmivo pre psov Wolf of Wilderness je založené na stravovacích návykoch a pôvodnej strave vlka vo voľnej prírode, ktorá osloví prirodzené inštinkty vášho psa. Granuly, konzervy, a maškrty obsahujú vysoký podiel čerstvého mäsa, majú 100 % receptúry bez obilnín a sú zušľachtené divokými plodmi a divokými bylinami, ktoré vášmu psovi ponúkajú vyvážený a druhovo vhodný jedálny lístok, ktorý nasleduje vlčí inštinkt.

GRANULY ▶   KONZERVY ▶   MAŠKRTY ▶

Pozrite si tieto ponuky pre vášho malého vlka 🐺

Akcia!

2x12kg 10€ Zľava

Akcia!

1kg Super cena

Akcia!

24x800g 10€ Zľava

Akcia!

6x300g 20% Zľava

Akcia!

20% Zľava Wild Bites

Akcia!

3+1 Wild Chews

Wild Freedom - nasledujte prirodzené inštinkty vašej mačky

Wild Freedom

Wild Freedom je vysokokvalitné krmivo pre mačky bez obilnín, ktoré je založené na stravovacích návykoch divých mačiek. Domestikovaná mačka je rovnako ako jej divokí predkovia mäsožravec. Aby bola zdravá, potrebuje jesť mäso. Toto výživné, druhovo vhodné krmivo je k dispozícii vo forme mokrého a suchého krmiva a tiež ako maškrty. Všetky sú vyrobené s vysokým podielom čerstvého mäsa, ktoré je bohaté na dôležité živočíšne bielkoviny a živiny, ktoré sú pre zdravie vašej mačky životne dôležité. Krmivo Wild Freedom je inšpirované prirodzenými inštinktmi vašej mačky.

GRANULY ▶   KONZERVY ▶   MAŠKRTY ▶

Divoké ponuky pre divoké mačky

Akcia

2x6.5kg 10€ Zľava

Akcia

400g Super cena

Akcia

6x70g Super cena

Akcia

Maškrty Super cena

Akcia

24x400g 10€ Zľava

Purizon - inšpirované rozmanitosťou prírody

Purizon

Purizon ponúka prémiové suché a mokré krmivo pre psy a mačky, ako aj chutné maškrty. Toto krmivo s nízkym obsahom sacharidov, inšpirované rozmanitosťou prírody, je obzvlášť bohaté na bielkoviny a obsahuje veľa mäsa a rýb a je obohatené o prospešné ovocie a zeleninu. Prírodné zložky v jedinečnej receptúre bez obilnín zaručujú výnimočnú chuť a poskytujú vášmu domácemu miláčikovi cenné vitamíny a minerály pre aktívny životný štýl.

😺 GRANULY ▶   KONZERVY ▶   MAŠKRTY ▶

🐶 GRANULY ▶   KONZERVY ▶   MAŠKRTY ▶

Pozrite si tieto ponuky pre 😺 

Akcia

6x200g Super cena

Akcia

24x400g + Maškrta

Akcia

Maškrty Super cena

Akcia

2x6.5kg 10€ Zľava

Pozrite si tieto ponuky pre 🐶

Akcia

12+2kg ZDARMA

Akcia

1kg Super cena

Akcia

24x800g 20% Zľava

Akcia

Maškrty Super cena

Naši zvierací zamestnanci odporúčajú ❤️

Wolf of WildernessDivoký, slobodný HappyHappy a WOW

Toto krmivo mi robí radosť v mnohých ohľadoch: Wolf of Wilderness Wild Hills je druhovo vhodné krmivo pre psov, ktoré sa orientuje na pôvodnú stravu vlka vo voľnej prírode. Má receptúry bez obilnín, veľa čerstvého mäsa, divoké bobule a bylinky - a navyše v recyklovateľnom obale!

Kúpiť teraz
PurizonMaškrta, ktorá je v okamihu prečNala a Purizon

Moje motto: nestrkajte hlavu do piesku - strčte ju radšej do balíka s maškrtami! Bohužiaľ, ja nemám povolené maškrty až do večere; našťastie, moja obľúbená konzerva je kuracie filé s lososom od Purizon, takže sa nesťažujem. A najlepšie na tom je, že po večeri je mojím dezertom Purizon Snacks!

Kúpiť teraz
PurizonŽiadna miska neostane prázdnaLoki a Purizon

Morčacie filé v kombinácii s výdatným hovädzím mäsom Black Angus - to mi zrýchľuje tep! Po dlhých prechádzkach v prírode s kamarátmi je to to pravé, čo ma povzbudí. Extra bielkoviny mi dodajú dostatok energie na ďalšie dobrodružstvo!

Kúpiť teraz
Wild FreedomChoďte za zlatom!Bonny a Wild Freedom

Priznávam, odkedy som vykastrovaný, mám oveľa väčšie sklony k leňošeniu! Vzhľadom na zmenu môjho metabolizmu teraz dostávam krmivo Wild Freedom Golden Valley, ktoré je dokonale prispôsobené mojim potrebám. Tieto granule obsahujú menej tuku, čo pomáha udržiavať moje telo v dobrej kondícii.

Kúpiť teraz