Doplnkové krmivo pre Vášho hrdinu

VET krmivo

Existuje mnoho atraktívnych značiek VET.

EU logo
Ako viem, či im môžem dôverovať?

Existuje mnoho atraktívnych veterinárnych značiek. Ako viem, či im môžem dôverovať? Právne predpisy EÚ stanovujú vysoký štandard výroby veterinárnych krmív. Aby spoločnosť mohla vyrábať dietetické krmivo pre zvieratá, musí preukázať, že "špecifické zloženie krmiva spĺňa konkrétny zamýšľaný nutričný účel a že nemá žiadne nepriaznivé účinky na zdravie zvierat, zdravie ľudí, životné prostredie a dobré životné podmienky zvierat". (Nariadenie (ES) č. 767/2009 z 13. júla 2009 a nariadenie Komisie (EÚ) 2020/354 zo 4. marca 2020).

Concept For Life Veterinary Diet - pre mačky:

Concept for life pre mačky

Concept for Life Veterinary Diet je rad kompletných dietetických suchých a mokrých krmív pre mačky, ktoré boli vyvinuté na pomoc pri riešení špecifických zdravotných problémov. Tieto chutné krmivá sa môžu po konzultácii s veterinárnym lekárom používať ako súčasť terapeutickej diéty. Concept for Life Veterinary Diet - výživa na mieru pre vašu mačku.

konzervy ►   granuly ►

Obľúbené produkty:

Concept for Life Veterinary Diet - pre psy:

Concept for Life Veterinary Diet - pre psy

Concept for Life Veterinary Diet je rad kompletných dietetických krmív pre psov, ktoré boli vyvinuté na pomoc pri riešení špecifických zdravotných problémov. Tieto krmivá sa môžu po konzultácii s veterinárnym lekárom používať ako súčasť terapeutickej diéty. Concept for Life Veterinary Diet - výživa na mieru pre vášho psa.

granuly ►   konzervy ►

Obľúbené produkty:

Smilla Veterinary Diet:

Smilla Veterinary Diet

Smilla Veterinary Diet je rad kompletných dietetických suchých a mokrých krmív pre mačky prispôsobených špecifickým nutričným potrebám mačiek s určitými ochoreniami, ako sú ochorenia dolných močových ciest alebo potravinové intolerancie. Každá chutná receptúra poskytuje vašej mačke 

granuly ►   mokré krmivo ►

Obľúbené produkty:

Rocco DietCare:

Rocco DietCare

Rocco Diet Care je kompletné mokré krmivo pre psov na mäsovom základe pre špecifické nutričné potreby. Aj keď váš pes trpí potravinovou citlivosťou a intoleranciami, alergiami alebo problémami s hmotnosťou, svoje obľúbené krmivo bohaté na mäso si odopierať nemusí. Toto chutné krmivo je vyrobené zo starostlivo vybraných surovín. Rocco – mäsitá pochúťka!  

konzervy ►

Odporúčanie veterinára

Odporúčanie veterinára

"Concept For Life Veterinary Diet je diétne kompletné krmivo s najlepšou prijateľnosťou a znášanlivosťou vďaka použitiu vysokokvalitných surovín. Krmivo sa vyrovná najpredávanejším značkám."

Franziska Pantelic, veterinárka

 • Čo je to dietetické krmivo?

  Hoci názov môže byť mätúci, dietetické alebo diétne krmivo nemusí byť nevyhnutne krmivo so zníženým obsahom kalórií určené na chudnutie. V skutočnosti ide o krmivá, ktoré sa podávajú len v prípade, že zviera trpí určitými ochoreniami. Majú veľmi špecifické zloženie a tvoria neoddeliteľnú súčasť liečby.

  Takéto krmivá boli špeciálne vyvinuté na splnenie jedného alebo viacerých výživových požiadaviek. Tieto sú definované zákonom a zahŕňajú okrem iného ochorenia obličiek, močového mechúra, pečene a čriev, ako aj potravinové intolerancie. Dietetické krmivá sú chránené osobitnými právnymi predpismi a musia spĺňať špecifické výživové vlastnosti prispôsobené na dané ochorenie.

  Tento typ krmív by sa mal podávať len po stanovení diagnózy a na základe odporúčania veterinárneho lekára. Dietetické krmivá sa nazývajú aj terapeutické krmivá, veterinárne krmivá alebo krmivá na predpis. Sú k dispozícii buď ako suché krmivo (granuly), alebo ako mokré krmivo.

  "Normálne" kompletné krmivá, nazývané aj fyziologické krmivá, sú vhodné pre zdravé zvieratá a obsahujú všetky živiny, ktoré zviera denne potrebuje. Môžu obsahovať ďalšie zložky, ktoré nie sú nevyhnutné, ale môžu mať špecifický priaznivý účinok. Môže to byť napr. lososový olej pre lesklú srsť alebo prebiotiká pre črevnú flóru. Tieto krmivá spĺňajú bežné individuálne výživové potreby zvieraťa, avšak len v obmedzenej miere.

Náš prísľub kvality
Overená kvalita značky
Ponuky šité na mieru od milovníkov zvierat
Pre všetky maškrtné jazýčky

*OC = Nezáväzne odporúčaná cena ** Podmienky.

333zooBodov za registráciu!
Nepremeškajte špeciálne ponuky, zľavy a kupóny!
Nepremeškajte špeciálne ponuky, zľavy a kupóny!
Prosím vyberte aspoň jednu možnosť

Platobné metódy

Doručovatelia

 • dpd

Zabezpečenie

Sledujte nás

 • Teraz na Google Play
 • Stiahnuť na App Store