Nakúpte a urobte dobrý skutok

10% na ochranu zvierat

It’s Time to Share: Všetci miláčikovia si zaslúžia starostlivosť, lásku a milujúcu rodinu. Bohužiaľ, nie všetky zvieratá majú takéto šťastie. Preto zoohit podporuje organizácie, charity a útulky, ktoré sa venujú zlepšeniu podmienok života zvierat.

V tomto predvianočnom období, od 10.12 do 16.12., štartujeme našu ďalšiu charitatívnu akciu, behom ktorej môžete pomôcť aj Vy. Ako? Ak v tomto období zakúpite akýkoľvek produkt značiek Wolf of Wilderness, Wild Freedom, Purizon alebo Concept for Life, venujeme 10% z hodnoty predaného produktu na charitatívne účely. Urobiť dobrý skutok je niekedy tak ľahké!

Komu darujeme vyzbieranú finančnú čiastku?

Sloboda zvierat

Spolupracujeme s občianským združením Sloboda zvierat nielen pri našej celoročnej charitatívnej kampani zoolove, ale zároveň aj pri tejto vianočnej charitatívnej akcii! Budeme veľmi radi, keď sa nám podarí vyzbierať čo najväčšiu finančnú čiastku, aby sme podporili dobrú vec!

Čomu sa venuje Sloboda zvierat na Slovensku?

Primárna činnosť zahrňuje záchranu zvierat. V útulku im následne poskytujú strechu nad hlavou, liečenie, kŕmenie a nahradzujú domov... Zároveň sa toto združenie venuje i odbornej a osvetovej činnosti, informačným kampaniam v masmédiách, inšpekciám a prevádzke linky proti krutosti.

foto P. Korček pre Slobodu zvierat

Čas Vianoc je čas, kedy myslíme na druhých! Preto v rámci našej vianočnej zoolove kampane, ktorá potrvá do 22.12.2019 venujeme nielen 10% z predajnej hodnoty všetkých produktov značky zoolove organizácii Sloboda zvierat, ale ďalších 20% z hodnoty predaja venujeme ďalším organizáciám zameraným na dobro zvierat. Na konci kampane Vás prekvapíme a oznámime Vám, ktorá európska organizácia náš príspevok dostane...

Pomôžte nám pomáhať!

Charitatívna kampaň na 10% hodnoty z hodnoty predaja značiek Wolf of Wilderness, Concept for Life, Purizon a Wild Freedom platí do 16.12.2019.

Kampaň zoolove na dodatočných 20% z hodnoty predaja tejto značky platí do 22.12.2019.