Hugo - malý drak zoohit

Hugo

Naše zoohit mačky

Všetky mačky

Všetky mačky

Yoshi

Yoshi

Nestor

Nestor

Hugo

Hugo

Sia

Sia

Soko

Soko

Tambor

Tambor

Jujú

Jujú

Biscotte

Biscotte

Minnie

Minnie

Edgar

Edgar

Leo

Leo

Cata

Cata

Harrie

Harrie

Clooney

Clooney

  • Zoznámte sa
  • Obľúbené produkty
  • Zoznam prianí
  • Hugo v skratke
Hugo 🐉

Hugo 🐉

Dobrý deň, volám sa Hugo a už rok pracujem v spoločnosti zoohit ako Vedúci predajne. Mám len jeden rok, ale so svojím starším bratom Harriem som už zažil veľa vzrušujúcich dobrodružstiev. Volá ma aj malý drak, pretože naňho stále skáčem. Ešte neviem chrliť oheň, ale moje chrčanie sa k tomu veľmi približuje.

Keď dám Harriemu prestávku, rád si poskáčem na mame. Niekedy sa zdržím, aby som sa pomaznal, ale nie na dlho. Pretože ďalšie dobrodružstvo už čaká na terase: objavovanie vecí, hľadanie pokladov, oňuchávanie a rozdeľovanie mojich hračiek.

Hugo v práci

Concept for LifeDokonca aj obal je chutný 📦Concept for Life

Odkedy som dovŕšil jeden rok, dostávam jedlo pre dospelých - a čo na to povedať? Ako vidíte, nedosiahol som väčšiu zrelosť, ale krmivo mi pomáha si udržať ideálnu hmotnosť a redukovať tvorbu bezoárov. Concept for Life Indoor Cats je pre mňa ako stvorený!

Lietajúci motýľLietajúci motýľ 🦋Hračky pre mačky

Je všeobecne známe, že som najlepší lovec. Takže mi verte, že tento motýľ naozaj konkuruje tým tam vonku! Hračka pre mačky Funny Butterfly mi zaručuje extra dlhú zábavu počas hrania. A ak sa hrám príliš divoko, sú tu tri náhradné motýle. 

Hugov voľný čas