Amigo - pohodlný deduško

Amigo

Naši zoohit psíkovia

Všetky psy

Všetky psy

Daisy

Daisy

Bruno

Bruno

Balou

Balou

Ted

Ted

Amigo

Amigo

Betty

Betty

Pipa

Pipa

Pepe

Pepe

Peanut

Peanut

Mala

Mala

Chewy

Chewy

  • Zoznámte sa
  • Obľúbené produkty
  • Zoznam prianí
  • Amigo v skratke
Amigo 👓

Amigo 👓

Dobrý deň, volám sa Amigo a už 9 rokov pracujem ako Invoice Inspector a tester produktov pre zoohit. Za svojich 13 rokov som toho už veľa zažil, takže teraz je to hlavne relax a pohoda.

Ale len tak sa povaľovať by bola nuda, takže stále chodím na pravidelné prechádzky s mojím konským kamarátom Trollim. Trolli a ja sme skutoční milovníci mrkvy a často sa na prechádzke zastavujeme na mrkvovú desiatu. V našej dedine sme známi ako super deduškovia, kde nás stále obdivujú a zdravia naši fanúšikovia. Tieto zlaté roky mi celkom vyhovujú a, samozrejme, moja práca ma udržiava v strehu v oblasti najnovších trendov. 

Amigo v práci

Rocco Mix XXLMaškrtenie a relax ☀️Nové: Snack Mix XXL

Novinka v sortimente: Rocco Snack-Mix XXL Chicken pre všetkých psov, ktorí chcú v lete urobiť niečo dobré pre seba. Kvalitné mäso z kuracích filiet má nízky obsah tuku a je ľahko stráviteľné, čo ma ako dedka zoohitu veľmi teší. Pretože aj my, starší páni, si chceme pochrumkať.

Vyskúšajte teraz
Wolf of WildernessDivoké časy ešte neskončili 👴Wolf of Wilderness

Aj keď som starší, stále je vo mne kúsok vlka. Mama to tiež uznala a ja som mohol otestovať Wolf of Wilderness Senior "Green Fields". Mne to chutilo a moji ľudia sú tiež spokojní, pretože jedlo je veľmi podobné pôvodnej strave vlka.

Vyskúšajte teraz

Amigo vo voľnom čase