Mala - náš jednooký pirát

Mala

Naši zoohit psíkovia

Všetky psy

Všetky psy

Daisy

Daisy

Bruno

Bruno

Balou

Balou

Ted

Ted

Amigo

Amigo

Betty

Betty

Pipa

Pipa

Pepe

Pepe

Peanut

Peanut

Mala

Mala

Chewy

Chewy

  • Zoznámte sa
  • Obľúbené produkty
  • Zoznam prianí
  • Mala v skratke
Mala ☠️

Mala ☠️

Ahojte, som Mala, jednooká pirátka zoohitu, v spoločnosti pracujem ako Senior Inventory Manager a tester produktov. Narodila som sa na ulici v Grécku a prekonala som ťažkú očnú infekciu, preto mám teraz len jedno oko. Ale toto oko je moja tajná zbraň pretože mi už nič neunikne!

Keď sliedim po kancelárii, vždy hľadám poklady a maškrty, ako sa na pravého piráta patrí. A samozrejme, vždy sa nájde aj úspešný úlovok, o ktorý sa rada podelím so svojimi psími priateľmi. Stále som trochu nedôverčivá voči svojim mačacím kolegom, takže si myslím, že potrebujem ešte niekoľko teambuildingových stretnutí. 

Mala v práci

Wolf of WildernessMaškrty pre skutočných pirátov 🏴Wolf of Wilderness

100% mäso, ryby a vnútornosti - to majú piráti najradšej, arrr! Wolf of Wilderness - RAW maškrty sú šetrne sušené mrazom a sú úplne bez obilnín, cukru a lepku. V uzatvárateľnej plechovke si ich rada beriem so sebou na otvorené more.

Vyskúšajte teraz
ZooloveHonba za pokladom zoolove môže začať 🔍Čuchací koberček

Môj čuch je mimoriadne vyvinutý: vždy nájdem maškrty ukryté v koberčeku zoolove, nech to trvá akokoľvek dlho. Úkryty sú naozaj dômyselné - pútka, pruhy, vrecká, chlopne... naozaj ma to spomaľuje. Ale vďaka protišmykovej podložke mi nikdy nič neunikne!

Vyskúšajte teraz

Mala vo voľnom čase