Bruno - náš mentor

Bruno

Naši zoohit psíkovia

Všetky psy

Všetky psy

Daisy

Daisy

Bruno

Bruno

Balou

Balou

Ted

Ted

Amigo

Amigo

Betty

Betty

Pipa

Pipa

Pepe

Pepe

Peanut

Peanut

Mala

Mala

Chewy

Chewy

  • Zoznámte sa
  • Obľúbené produkty
  • Zoznam prianí
  • Bruno v skratke
Bruno 🎓

Bruno 🎓

Teší ma, volám sa Bruno a už 3 roky pracujem ako riaditeľ predaja pre západné regióny. To sa mi hodí, pretože som sa počas svojich ciest naučil štekať v mnohých jazykoch. Milujem túry v prírode a zbieranie všetkých turistických palíc, ktoré nájdem. Aj keď mám za sebou niekoľko operácií kolena, stále som mimoriadne dobrý parťák na turistiku.

Keď práve nechodím na túry alebo nepracujem, s láskou sa starám o svojho nevlastného brata a ukazujem mu, aký krásny môže byť psí život. Ešte sa musí veľa učiť, ale spolu to zvládneme.

Bruno v práci

Bruno v práciOddych s ovečkouHračka

Po namáhavej prechádzke radšej relaxujem s mojou hračkou ovečkou Trixie v košíku a počkám, kým príde čas na jedlo. Vďaka extra dlhým a polstrovaným nohám ju môžem nosiť aj všade inde. Pískatko rozhodne poskytuje rozmanitosť!

Bruno v práciNa značky, pripravte sa ... maškrty! 🏁Maškrta z diviny

Maškrty Wolf of Wilderness - Wild Bites sú ideálne pre malý hlad medzi hlavnými pokrmmi- a ten mám často! Kúsky vyrobené v Nemecku sú pripravené z čerstvých byliniek a jedného zdroja bielkovín. Úplne bez obilnín! Preto sú mimoriadne chutné a ľahko stráviteľné.

Bruno vo voľnom čase