Bruno - náš mentor

Bruno
  • Zoznámte sa
  • Obľúbené produkty
  • Zoznam prianí
  • Bruno v skratke
zooPets Bruno Slider 1000x1000 INT

Bruno 🎓

Teší ma, volám sa Bruno a už 3 roky pracujem ako riaditeľ predaja pre západné regióny. To sa mi hodí, pretože som sa počas svojich ciest naučil štekať v mnohých jazykoch. Milujem túry v prírode a zbieranie všetkých turistických palíc, ktoré nájdem. Aj keď mám za sebou niekoľko operácií kolena, stále som mimoriadne dobrý parťák na turistiku.

Keď práve nechodím na túry alebo nepracujem, s láskou sa starám o svojho nevlastného brata a ukazujem mu, aký krásny môže byť psí život. Ešte sa musí veľa učiť, ale spolu to zvládneme.

Bruno v skratke

- Plemeno: labradorský retriever

- Hmotnosť: 45 kg

- Vek: 5 rokov

- Krajina pôvodu: Nemecko

- Špeciálne funkcie: Som veľmi zodpovedný nevlastný brat a pomáham svojim bratom zvládať všetky situácie a ukazujem im, aký krásny môže byť psí život.

Bruno v práci

Bruno v práci Oddych s ovečkou Hračka

Po namáhavej prechádzke radšej relaxujem s mojou hračkou ovečkou Trixie v košíku a počkám, kým príde čas na jedlo. Vďaka extra dlhým a polstrovaným nohám ju môžem nosiť aj všade inde. Pískatko rozhodne poskytuje rozmanitosť!

Bruno v práci Na značky, pripravte sa ... maškrty! 🏁 Maškrta z diviny

Maškrty Wolf of Wilderness - Wild Bites sú ideálne pre malý hlad medzi hlavnými pokrmmi- a ten mám často! Kúsky vyrobené v Nemecku sú pripravené z čerstvých byliniek a jedného zdroja bielkovín. Úplne bez obilnín! Preto sú mimoriadne chutné a ľahko stráviteľné.

*OC = Nezáväzne odporúčaná cena ** Podmienky.

333zooBodov za registráciu!
Nepremeškajte špeciálne ponuky, zľavy a kupóny!
Nepremeškajte špeciálne ponuky, zľavy a kupóny!
Prosím vyberte aspoň jednu možnosť

Platobné metódy

Doručovatelia

  • dpd

Zabezpečenie

Sledujte nás

  • Teraz na Google Play
  • Stiahnuť na App Store