Ted - milovník blata

Ted

Naši zoohit psíkovia

Všetky psy

Všetky psy

Daisy

Daisy

Bruno

Bruno

Balou

Balou

Ted

Ted

Amigo

Amigo

Betty

Betty

Pipa

Pipa

Pepe

Pepe

Peanut

Peanut

Mala

Mala

Chewy

Chewy

  • Zoznámte sa
  • Obľúbené produkty
  • Zoznam prianí
  • Ted v skratke
Ted 🐽

Ted 🐽

Už takmer dva roky pracujem ako Product Tester a Content Manager v holandskej pobočke zoohit. Vo veku 3 rokov mám už naozaj dobre vycvičený žalúdok. Milujem všetko na podlahe. Maškrty, žuvačky, malé vetvičky, jednoducho všetko -  som taký Ted hltač. Keď práve nerozvíjam svoje chuťové poháriky, rád skáčem vo vode, ťahám veľké konáre po lese alebo sa váľam v krásnej voňavej kaluži.

Moje obľúbené jedlo je určite "veľa a daj mi ešte". Moja obľúbená hračka: čokoľvek, čo nemusím "aportovať". 

Ted v práci

WOlf of WildernessPri stole s Tedom 🥩Wolf of Wilderness

Jedna labka vľavo, druhá vpravo - len tak to chutí najlepšie! V konzervách Wolf of Wilderness Green Fields sa používa len jeden zdroj bielkovín (jahňacie mäso), ktorý je zjemnený koreňmi a bylinkami. Hneď cítim, že v ňom nie sú žiadne konzervačné látky ani farbivá. 

Vyskúšajte teraz
kooaKúpanie je rýchlovka 🧴kooa šampón

Môj tréning spočívajúci vo váľaní sa v bahne je pre tento šampón úplnou hračkou, pretože veľmi ľahko odstraňuje každú špinu. Teraz sú moja pokožka a srsť bezchybné, ako stvorené na ďalší bahenný kúpeľ - je mi jedno, čo hovorí moja pani. Mimochodom, šampón kooa Sensitive pomáha aj proti svrbeniu!

Vyskúšajte teraz
Psí pelechSpiaceho Tedsa nezobudíš 💤Pelech Sleepy Time

1 ovečka, 2 ovečky, 3... Som hladný. V pelechu Sleepy Time môžem sledovať svoje zázemie z balkóna. Vďaka extra hrubému vankúšu niekedy zaspávam a sníva sa mi o ovečkách. Či už je zima alebo prší, vodoodpudivý termoobal je skutočným požehnaním.

Vyskúšajte teraz

Ted vo voľnom čase