Ted - milovník blata

Ted
  • Zoznámte sa
  • Obľúbené produkty
  • Zoznam prianí
  • Ted v skratke
zooPets Ted Slider 1000x1000 INT

Ted 🐽

Už takmer dva roky pracujem ako Product Tester a Content Manager v holandskej pobočke zoohit. Vo veku 3 rokov mám už naozaj dobre vycvičený žalúdok. Milujem všetko na podlahe. Maškrty, žuvačky, malé vetvičky, jednoducho všetko -  som taký Ted hltač. Keď práve nerozvíjam svoje chuťové poháriky, rád skáčem vo vode, ťahám veľké konáre po lese alebo sa váľam v krásnej voňavej kaluži.

Moje obľúbené jedlo je určite "veľa a daj mi ešte". Moja obľúbená hračka: čokoľvek, čo nemusím "aportovať". 

Ted v skratke

- Plemeno: Labradorský retriever

- Hmotnosť: 33 kg

- Vek: 3 roky

- Krajina pôvodu: Rakúsko

- Charakteristika: Som majster vo váľaní sa v blate a ťahaní veľkých stromov - bol by som dobrý vedúci pobočky. Nikdy nejem jedlo bez toho, aby som dostal súhlas, aj keď ho medzitým celé oslintám. 

Ted v práci

WOlf of Wilderness Pri stole s Tedom 🥩 Wolf of Wilderness

Jedna labka vľavo, druhá vpravo - len tak to chutí najlepšie! V konzervách Wolf of Wilderness Green Fields sa používa len jeden zdroj bielkovín (jahňacie mäso), ktorý je zjemnený koreňmi a bylinkami. Hneď cítim, že v ňom nie sú žiadne konzervačné látky ani farbivá. 

kooa Kúpanie je rýchlovka 🧴 kooa šampón

Môj tréning spočívajúci vo váľaní sa v bahne je pre tento šampón úplnou hračkou, pretože veľmi ľahko odstraňuje každú špinu. Teraz sú moja pokožka a srsť bezchybné, ako stvorené na ďalší bahenný kúpeľ - je mi jedno, čo hovorí moja pani. Mimochodom, šampón kooa Sensitive pomáha aj proti svrbeniu!

Psí pelech Spiaceho Tedsa nezobudíš 💤 Pelech Sleepy Time

1 ovečka, 2 ovečky, 3... Som hladný. V pelechu Sleepy Time môžem sledovať svoje zázemie z balkóna. Vďaka extra hrubému vankúšu niekedy zaspávam a sníva sa mi o ovečkách. Či už je zima alebo prší, vodoodpudivý termoobal je skutočným požehnaním.

*OC = Nezáväzne odporúčaná cena ** Podmienky.

333zooBodov za registráciu!
Nepremeškajte špeciálne ponuky, zľavy a kupóny!
Nepremeškajte špeciálne ponuky, zľavy a kupóny!
Prosím vyberte aspoň jednu možnosť

Platobné metódy

Doručovatelia

  • dpd

Zabezpečenie

Sledujte nás

  • Teraz na Google Play
  • Stiahnuť na App Store