Peanut - všestranný pomocník

Peanut

Naši zoohit psíkovia

Všetky psy

Všetky psy

Daisy

Daisy

Bruno

Bruno

Balou

Balou

Ted

Ted

Amigo

Amigo

Betty

Betty

Pipa

Pipa

Pepe

Pepe

Peanut

Peanut

Mala

Mala

Chewy

Chewy

  • Zoznámte sa
  • Obľúbené produkty
  • Zoznam prianí
  • Peanut v skratke
Peanut 🥜

Peanut 🥜

Ahoj, som Peanut (čivava) a už 2 roky pracujem ako správca obsahu a tester produktov v spoločnosti zoohit. Takže, prísne vzaté, pracujem v zoohit celý svoj život - mám len 2 roky. Preto ma nikto nemôže oklamať, keď ide o maškrty a hračky! Počas obedňajšej prestávky najradšej jem to, čo ostatní považujú za zaujímavé.

Môj mačací brat Clooney tiež pracuje v zoohit, ale len z pohodlia domova, takže mu doma pod perinou rozprávam všetky vzrušujúce príbehy a dobrodružstvá z kancelárie. Naša mama nás nesmie rušiť, všetko je prísne tajné!

Peanut v práci

PeanutMalé srdiečka pre malých lámačov sŕdc 💘Rosie's farm maškrty

Rosie's Farm Snacks sú prispôsobené mojej veľkosti a sú pre mňa ako stvorené! Okrem toho neobsahujú obilniny a majú vysoký obsah mäsa, na čo moja mama obzvlášť dbá. Či už som na cestách, alebo trénujem triky - dlho ma nerozptyľujú a rýchlo som pripravený na ďalšie dobrodružstvo! 

Vyskúšajte teraz
PeanutPeanut v siedmom nebi ☁️Pelech pre psov

Pracovný deň testera výrobkov môže byť dosť vyčerpávajúci! Aby som si oddýchol, najradšej si ľahnem do pelechu Flocke, ktorý sa dokonale prispôsobí tvaru môjho tela. Takže sa cítim naozaj bezpečne a relaxujem do pár sekúnd. Dokonca aj moji starší zvierací kolegovia ho milujú!

Vyskúšajte teraz

Peanut vo voľnom čase