Pipa - maškrtná princezná

Pipa
  • Zoznámte sa
  • Obľúbené produkty
  • Zoznam prianí
  • Pipa v skratke
zooPets Pipa Slider 1000x1000 INT

Pipa 🎀

Ahojte, volám sa Pipa - tiež nazývaná maškrtná princezná! Už 2 roky pracujem ako Content Manager a tester produktov. Vytváranie chutného obsahu je moja obľúbená činnosť!

Na časy pred zoohitom naozaj nerada spomínam. Ako šteniatko som bola opustená na ulici v Maďarsku... našťastie ma našli a zachránili aktivisti na ochranu zvierat! Moja bystrá, zábavná osobnosť v inzeráte na umiestnenie okamžite očarila moju rodinu, a tak som sa čoskoro presťahovala do nového domova. Bola to láska na prvý pohľad. Medzitým som sa stala skutočným gurmánom a v každom výrobku hľadám ten wow-efekt... mňam!

Pipa v skratke

- Plemeno: Puli-Schnauzer mix

- Hmotnosť: 15 kg

- Vek: 3 roky

- Krajina pôvodu: Maďarsko

- História: nájdená ako osamelé šteniatko na ulici, zachránená útulkom v Cegléde (Maďarsko), adoptovaná v novembri 2019 prostredníctvom organizácie na ochranu zvierat "Fellengel in Not".

- Zvláštnosti: rada naháňa králiky alebo relaxuje vo svojom obľúbenom pelechu "Obláčik".

Pipa v práci

Rosie's Farm Čerstvé ako z babičkinej farmy 🐷 Rosie's Farm

Krmivo od Rosie's Farm obsahuje veľa vybraného sezónneho ovocia a zeleniny, ako aj čerstvého mäsa - presne to pravé pre gurmánku, akou som ja! Som zvedavá, či sa bude podávať na najbližšej firemnej večeri? Kto vie, určite by sme sa viacerí potešili. 

Zoolove Dobrý skutok každý deň ❤️ Zoolove maškrty

Maškrta pre dobrú vec? Mäkké maškrty zoolove tak chutia ešte lepšie! Keďže sa ľahko žuvajú, môžem si na nich pochutnávať nielen počas tréningu. A keď si ich kúpim, 10 % výťažku z nich pôjde mojim priateľom, ktorí sa starajú o zvieratá. Spoločná radosť je dvojitá radosť, ako všetci vieme!

*OC = Nezáväzne odporúčaná cena ** Podmienky.

333zooBodov za registráciu!
Nepremeškajte špeciálne ponuky, zľavy a kupóny!
Nepremeškajte špeciálne ponuky, zľavy a kupóny!
Prosím vyberte aspoň jednu možnosť

Platobné metódy

Doručovatelia

  • dpd

Zabezpečenie

Sledujte nás

  • Teraz na Google Play
  • Stiahnuť na App Store