Pipa - maškrtná princezná

Pipa

Naši zoohit psíkovia

Všetky psy

Všetky psy

Daisy

Daisy

Bruno

Bruno

Balou

Balou

Ted

Ted

Amigo

Amigo

Betty

Betty

Pipa

Pipa

Pepe

Pepe

Peanut

Peanut

Mala

Mala

Chewy

Chewy

  • Zoznámte sa
  • Obľúbené produkty
  • Zoznam prianí
  • Pipa v skratke
Pipa 🎀

Pipa 🎀

Ahojte, volám sa Pipa - tiež nazývaná maškrtná princezná! Už 2 roky pracujem ako Content Manager a tester produktov. Vytváranie chutného obsahu je moja obľúbená činnosť!

Na časy pred zoohitom naozaj nerada spomínam. Ako šteniatko som bola opustená na ulici v Maďarsku... našťastie ma našli a zachránili aktivisti na ochranu zvierat! Moja bystrá, zábavná osobnosť v inzeráte na umiestnenie okamžite očarila moju rodinu, a tak som sa čoskoro presťahovala do nového domova. Bola to láska na prvý pohľad. Medzitým som sa stala skutočným gurmánom a v každom výrobku hľadám ten wow-efekt... mňam!

Pipa v práci

Rosie's FarmČerstvé ako z babičkinej farmy 🐷Rosie's Farm

Krmivo od Rosie's Farm obsahuje veľa vybraného sezónneho ovocia a zeleniny, ako aj čerstvého mäsa - presne to pravé pre gurmánku, akou som ja! Som zvedavá, či sa bude podávať na najbližšej firemnej večeri? Kto vie, určite by sme sa viacerí potešili. 

Vyskúšajte teraz
ZooloveDobrý skutok každý deň ❤️Zoolove maškrty

Maškrta pre dobrú vec? Mäkké maškrty zoolove tak chutia ešte lepšie! Keďže sa ľahko žuvajú, môžem si na nich pochutnávať nielen počas tréningu. A keď si ich kúpim, 10 % výťažku z nich pôjde mojim priateľom, ktorí sa starajú o zvieratá. Spoločná radosť je dvojitá radosť, ako všetci vieme!

Vyskúšajte teraz

Pipa vo voľnom čase