Loki - dobrodruh 🤠

Loki

Naši zoohit psíkovia

Všetky psy

Všetky psy

Daisy

Daisy

Bruno

Bruno

Balou

Balou

Ted

Ted

Amigo

Amigo

Betty

Betty

Pipa

Pipa

Pepe

Pepe

Peanut

Peanut

Mala

Mala

Chewy

Chewy

  • Zoznámte sa
  • Obľúbené produkty
  • Loki v skratke
Loki 🤠

Loki 🤠

Dobrý deň, volám sa Loki a v mníchovskej kancelárii pracujem od minulého leta. Počas môjho pôsobenia v spoločnosti zooplus som sa veľa naučil a svoju úlohu tu beriem veľmi vážne. Zvládol som triky ako štekanie na povel alebo kotúľanie v spánku a medzi moje úlohy patrí aj zabávať kolegov počas prestávok. Je to skvelá situácia, ktorá je výhodná pre obe strany, pretože vždy dostanem veľa dobrôt. V zimných mesiacoch sa vždy prezlečiem za soba Rudolfa a ťahám mamu na saniach do kopcov. Potom sa ju vždy snažím chytiť cestou dole - to mi robí veľkú radosť.

PurizonŽiadna miska neostane prázdnaPurizon Black Angus

Kuracie filé v kombinácii s pikantným hovädzím mäsom Black Angus - to rozbúši srdce môjho psa. Po dlhej prechádzke v prírode s mojimi chlpatými priateľmi je to presne to, čo ma povzbudí. Purizon navyše neobsahuje obilniny a jeho chuť je fantastická!

K produktu
PelechVeľký odpočinok pre veľkých dobrodruhovPelech SleepyTime

Po mojich dobrodružstvách si najradšej odpočiniem v mojom sivom pelechu Sleepy Time s extra nadýchaným vankúšom! Dokonca ani výlety blatom a vodou nemôžu poškodiť moje miesto na spanie, pretože odpudzuje vodu a špinu! Takže mne aj môjmu majiteľovi prináša krásne sny!

K produktu