Lola - expertka na maškrty 🦴

Lola

Naši zoohit psíkovia

Všetky psy

Všetky psy

Daisy

Daisy

Bruno

Bruno

Balou

Balou

Ted

Ted

Amigo

Amigo

Betty

Betty

Pipa

Pipa

Pepe

Pepe

Peanut

Peanut

Mala

Mala

Chewy

Chewy

  • Zoznámte sa
  • Obľúbené produkty
  • Lola v skratke
Lola

Lola

Dobrý deň, volám sa Lola a už 15 mesiacov pracujem ako Manažérka sociálnych médií v spoločnosti zooplus. Vo veku 6 rokov poznám svoju firmu zvnútra, a preto mám veľa skúseností s maškrtami - takže ma tu nikto nemôže oklamať. Svojho majiteľa očarujem nielen svojím sladkým vzhľadom, ale roztopím aj srdcia všetkých v kancelárii. Cez víkendy však mám oči len pre neho: moju milovanú pískaciu loptičku. Moja panička mi ju vždy hodí extra ďaleko. Takže po náročnom dni si s ňou musím oddýchnuť na pohovke.

kooaNezabudnite si vyčistiť zuby!kooa

Dentálna hygiena možno nie je najzábavnejšia vec na svete, ale so súpravou na starostlivosť o zuby kooa nie je vôbec nepríjemná. Moja mama mi zuby čistí mimoriadne jemne pomocou mäkkej silikónovej tyčinky na prsty a vegánsky zubný gél má navyše príchuť...? Kuraciu!

K produktu
PelechLola testujePelech Flocke

Pelech "Flocke" je ako útulné hniezdo, v ktorom sa môžem uvelebiť na celý deň. Oceňujem najmä viskoelastické vločky, ktoré sa dokonale prispôsobia môjmu telu. Mäkký, biely plyšový poťah je nielen štýlový, ale aj mimoriadne príjemný na môjho chlpatého priateľa.

K produktu