Ronya - naša víťazkyňa 🏆

Ronya

Naši zoohit psíkovia

Všetky psy

Všetky psy

Daisy

Daisy

Bruno

Bruno

Balou

Balou

Ted

Ted

Amigo

Amigo

Betty

Betty

Pipa

Pipa

Pepe

Pepe

Peanut

Peanut

Mala

Mala

Chewy

Chewy

  • Zoznámte sa
  • Obľúbené produkty
  • Ronya v skratke
Ronya

Ronya

Dobrý deň, volám sa Ronya. Nie vždy to tak bolo, pretože som sa narodila ako "Zemphira - hviezda z Petrohradu". Keďže mnohí ľudia mali problém zapamätať si moje meno, teraz mám umelecké meno Ronya. Mimochodom, meno Ronya znamená víťaz. Keď ma môj majiteľ vezme na prechádzku do prírody v košíku na bicykli, aj ja sa tak cítim a môžem sa kochať fantastickým výhľadom. Ale mám rada aj šport, a tak aspoň raz denne naháňam v parku veveričky. Ešte som žiadnu nechytila. Možno by som mal viac cvičiť a menej sa nechať šoférovať na bicykli od mojej majiteľky.

RoccoRonya testujeRocco Rolls Original

Moji ľudia mi nedávno priniesli "Rocco Rolls Originals", tieto lahodné žuvacie tyčinky s kuracou príchuťou. Sú nielen chutné, ale aj chrumkavé, čo je ideálne pre moje malé zúbky. Chvíľu mi trvá, kým ich dojem, takže dlhá zábava pri žuvaní je zaručená!

K produktu
LukullusRonya testujeLukullus

Môj kulinársky vrchol? Prémiové suché krmivo Lukullus s príchuťou kuracieho mäsa a pstruha. Použité vynikajúce ingrediencie sú jednoducho prvotriedne. Počula som, že sú jemne lisované za studena, aby sa zachovala prirodzená chuť a živiny. To môžete ochutnať!

K produktu