zoohit RelaxNajpredávanejšie značkyZapíšte sa na newsletter!App
Dni zoohit
Zľava v aplikácii
Viac zooBodov
zoohit Relax
Ponuka
Najpredávanejšie značky
Dni zoohit
Zľava v aplikácii
Viac zooBodov
zoohit Relax
Ponuka
Najpredávanejšie značky

Najobľúbenejšie značky

Royal Canin
Felix
Animonda
Wolf of Wilderness
Gourmet
Cosma
Rocco
Hill's Prescription Diet
Josera
Applaws
Brit
Tigerino
Eukanuba
Smilla
Lukullus

zoohit magazín

V našom magazíne sa dozviete všetko, čo je pre spolužitie s Vašim domácim miláčikom dôležité. Či už ide o mačky, psymalé zvieratá, vtáky, teráriové zvieratá alebo rybičky, u nás sa dozviete cenné informácie a tipy ohľadom starostlivosti alebo výchovy.

K článkom

Chovateľské potreby na zoohit

Váš online obchod s krmivom & príslušenstvom pre zvieratá

V roku 1999 bola založená spoločnosť zooplus, ako dôveryhodná a praktická online nákupná platforma s krmivom a potrebami pre domáce zvieratá, s víziou ponúknuť milovníkom a majiteľom domácich zvierat tie najlepšie služby. Naším cieľom je špičková kvalita pre našich zákazníkov za najlepšiu cenu. Využite naše 20-ročné skúsenosti a vyberte si z ponuky viac ako 9 000 produktov, ten pravý produkt pre svojho miláčika. Bez ohľadu na to, či ste majiteľom psa alebo mačky, či chováte vtáky, alebo máte ako člena rodiny králika – na zoohit nájdete krmivo pre zvieratá vysokej kvality a overené príslušenstvo. A to najlepšie – od 39,- eur si u nás v rámci Slovenska môžete objednať príslušenstvo pre zvieratá s doručením zdarma! Každý deň pracujeme na ďalšom zlepšovaní našich služieb. Ak máte akékoľvek otázky alebo návrhy, alebo ak nie ste s naším servisom spokojní, môžete sa obrátiť na náš zákaznícky servis. Všetky Vaše žiadosti budú našim tímom v krátkom čase spracované.

Chovateľské potreby & krmivo pre zvieratá od psov až po škrečky

V online obchode zoohit s chovateľskými potrebami pre psov nájdete dobre zásobený a široký výber krmív a príslušenstva pre psov. Vyberte si z viac ako 50 značiek krmív pre psov, vrátane všetkých špičkových značiek, ako sú Hill's, Royal Canin, Bosch alebo Josera, a nájdite to najlepšie krmivo špeciálne pre svojho štvornohého priateľa.

Vybavte svojho psa všetkým, čo pre dobrý psí život potrebuje. Útulný pelech pre psa, ako aj robustný obojok a odolné vodítko, patria k základnej psej výbave. So správnym príslušenstvom na starostlivosť o srsť sa z Vášho domova môže ľahko stať zóna bez chlpov. Doma tou správnou búdou ponúknete svojme psovi útočisko pod holým nebom, zatiaľ čo správny prepravný box pre psa Vám umožní so psom cestovať. Pre jesenné a zimné obdobie nájdete v našom obchode tiež veľký výber kabátikov pre psov a reflexných obojkov.

Krmivo & chovateľské potreby pre mačky

Prejdite si našu širokú škálu potrieb a krmív pre mačky, a prekvapte svoju mačku krmivom pre mačky od popredných výrobcov. Od spoločnosti Felix cez Animondu až po Hill’s nájdete v zoohit online obchode krmivo, ktoré je prispôsobené životnému štýlu a potrebám Vašej mačky. K dispozícii máme krmivá pre mačky od viac ako 80 značiek.

Milovníci mačiek môžu svojej mačke urobiť radosť, a zamestnať ju na celé hodiny vhodným škrabadlom alebo originálnou hračkou pre mačky. Pre nasledujúce obdobia odpočinku môžete svojej mačke dopriať hodiny odpočinku v jednom z našich útulných pelechov alebo vankúšov pre mačky. V zoohit online obchode nájdete širokú škálu druhov stelív pre mačky, ktoré sú optimálne prispôsobené individuálnym potrebám Vašej mačky. Naša široká ponuka dvierok pre mačky umožňuje Vášmu tigríkovi vyraziť si von na vychádzku, kedykoľvek dostane na to chuť.

Krmivo & príslušenstvo pre malé zvieratá a vtáky

Chováte malé zvieratá, hlodavce alebo vtáky? Aj pre nich nájdete dobre zásobený výber krmív, občerstvenia, produktov na starostlivosť a mnohých ďalších doplnkov. Rozmaznajte napr. svojho škrečka krmivom pre hlodavce vybraných značiek, ako sú Versele Laga a JR-Farm. V našom online obchode, v sekcii pre vtáky, nájdete tiež správnu klietku a hračky pre svoje spevavce.

Máte všeobecné otázky týkajúce sa chovu domácich zvierat?

Magazín zoohit je tu preto, aby majiteľom psom a mačiek poskytol množstvo praktických tipov. V magazíne nájdu naši zákazníci praktické a užitočné informácie o zdraví zvierat, ako aj konkrétne odporúčania produktov. Na stránke zoohit, v sekcii akcie nájdete prehľad všetkých aktuálnych kupónov a zliav na nákup v našom obchode s chovateľskými potrebami – malé poďakovanie našim verným zákazníkom!

Čo robí zoohit? Často kladené otázky

Kde nájdem zoohit, existujú aj pobočky?

Zoohit funguje výlučne online prostredníctvom našich webových obchodov. To má výhodu v tom, že môžeme hospodárne pracovať. Túto výhodu sa snažíme, ak je to možné, preniesť priamo na našich zákazníkov.

Existujú kupóny a zľavy?

Pravidelne ponúkame rôzne kupóny a zľavy. Prehľad aktuálnych akcií nájdete v našom prehľade ponúk.

Ako dlho trvá dodávka tovaru zo zoohitu?

Doručenie tovaru trvá zvyčajne 2 – 3 dni. Presný prehľad nájdete na našej stránke pod Poštovné & doba doručenia

Čo je zoohit Plán úspor?

Plán úspor je spoplatnený zľavový program, ktorý je možné uzavrieť iba v súvislosti s nákupom tovaru. Zakúpením Plánu úspor získava zákazník, po dobu stanovenú v Plánu úspor, určitú zľavu na svoje objednávky v online obchode zoohit.sk.

Aké sú možnosti platby v zoohit online obchode?

U nás môžete platiť všetkými bežnými platobnými metódami. Možná je platba prevodom na účet, platobnou kartou, službou PayPal alebo dobierkou.

Prečo je zoohit tak výhodný?

Zoohit ako spoločnosť pôsobí výlučne online. Týmto spôsobom šetríme náklady na kamenné obchody a môžeme tieto úspory preniesť na našich zákazníkov. Ďalej sa neustále usilujeme zvyšovať efektívnosť našich dodávateľských reťazcov a vytvorili sme dobre vyvinutý celoeurópsky logistický systém.