Chcete poznať naše najväčšie tajomstvá?

Mačacie tajomstvá

Psss! Chcete sa dozvedieť o našich chutných tajomstvách?

Mačacie tajomstvá

Či už je Vaša mačka vyberavá, alebo ju chcete kŕmiť špecifickou stravou, niekedy je ťažké nájsť správne krmivo pre našich domácich miláčikov. Tu nájdete výber značiek, ktoré zodpovedajú všetkým chutiam, potrebám a rozmarom, vďaka čomu bude Vaša mačka pri každom jedle o niečo spokojnejšia!

Máte aj psa? Pozrite si ich stránku!

Prírodné krmivo

Prírodné krmivo

Počuli ste už, že výberom úplne prírodnej stravy pre Vašu mačku máte istotu, že jej poskytujete stravu bez umelých prísad, chemikálií a vyrobenú len z prírodných surovín, čo môže byť veľmi prospešné pri podpore zdravého životného štýlu?

Objavte teraz naše obľúbené prírodné produkty!

Zooplus Bio► Cosma Nature► 

Bezobilninové krmivo

Bezobilninové krmivo

Psst! Možno ste už počuli o výhodách výživy bez obilnín, ale možno ste ešte nepočuli o týchto značkách! Prečo nevyskúšať jednu z lahodných diét bez obilnín ako hypoalergénnu alternatívu, ktorá je ideálna pre mačky s citlivým tráviacim systémom.

Objavte teraz naše obľúbené značky bezobilninových krmív!

Rosie's Farm► Feringa► Purizon► Tigeria► Wild Freedom►

Špeciálne potreby

Špeciálne potreby

Psst! Ak je Vašej mačke diagnostikované ochorenie, ktoré si vyžaduje špecializovanú diétu, môže sa to rýchlo predražiť. To sa ale nestane ak prejdete na jednu z našich obľúbených značiek! Či už potrebujete renálnu diétu pri problémoch s obličkami alebo ľahšie diétne krmivo pre kastrované zvieratá, tu nás nájdete cenovo dostupné riešenie! Ak má Váš domáci miláčik špeciálne potreby, ktoré sú spojené s jeho životným obdobím alebo plemenom môžeme Vám ponúknuť to najvhodnejšie krmivo.

Objavte teraz naše obľúbené špecializované produkty! 

Smilla► Smilla VET► Concept for Life► Concept for life VET►

Jeden zdroj bielkovín

Jeden zdroj bielkovín

Psst! Pre mačky, ktoré trpia alergiami alebo neznášanlivosťou, alebo sú jednoducho vyberavé, môže byť výber krmiva vyrobeného len z jedného zdroja bielkovín skvelým spôsobom, ako zmierniť akékoľvek reakcie.

Objavte teraz naše obľúbené výrobky s jedným zdrojom bielkovín!

Feringa► Cosma Original► My Star► Zooplus Bio►          

Špeciálna podstielka

Špeciálna podstielka

Možno ste si zvykli kupovať podstielku pre mačky v supermarkete, naše značky ale ponúkajú úžasnú kvalitu v superveľkých množstvách - a doručujú sa priamo k Vašim dverám! Výber správnej podstielky pre mačky môže byť zložitá záležitosť, ale my máme v ponuke tú správnu podstielku, či už Vaša vyberavá mačka uprednostňuje hlinenú podstielku, podstielku s rastlinnými vláknami alebo podstielku s obsahom kremíka!

Objavte teraz naše obľúbené podstielky!

Tigerino► Greenwoods►