Chcete poznať naše najväčšie tajomstvá?

Psie tajomstvá

Psss! Chcete sa dozvedieť o našich chutných tajomstvách?

Psie tajomstvá

Či už je Váš pes vyberavý, alebo mu chcete podávať špecifickú stravu, niekedy je ťažké nájsť správne krmivo pre našich domácich miláčikov. Tu nájdete výber značiek, ktoré zodpovedajú všetkým potrebám a rozmarom, vďaka čomu bude Váš pes pri každom jedle o niečo spokojnejší!

Máte aj mačku? Pozrite si aj stránku zameranú na mačky!

Prírodné krmivo

Prírodné krmivo

Počuli ste už, že výberom úplne prírodnej stravy pre Vášho psa máte istotu, že mu poskytujete stravu bez umelých prísad, chemikálií a vyrobenú len z prírodných surovín, čo môže byť veľmi prospešné pri podpore zdravého životného štýlu?

Objavte teraz naše obľúbené prírodné produkty!

Zooplus Bio ►  Lukullus ►

Bezobilninové krmivo

Bezobilninové krmivo

Psst! Možno ste už počuli o výhodách krmiva bez obilnín, ale možno ste ešte nepočuli o týchto značkách! Prečo nevyskúšať jednu z lahodných diét bez obilnín ako hypoalergénnu alternatívu, ktorá je ideálna pre psov s citlivým tráviacim systémom.

Objavte teraz naše obľúbené značky bezobilných krmív!

Rosie's Farm► Rocco► Greenwoods► Purizon► Wolf of Wilderness►

Špeciálne potreby

Špeciálne potreby

Psst! Ak je Vášmu psovi diagnostikované ochorenie, ktoré si vyžaduje špecializovanú diétu, môže sa to rýchlo predražiť. To sa ale nestane ak prejdete na jednu z našich obľúbených značiek! Či už potrebujete renálnu diétu pri problémoch s obličkami alebo ľahšie diétne krmivo pre kastrovaných domácich miláčikov, tu môžete nájsť cenovo dostupné riešenie! Ak má Váš pes špeciálne potreby vzhľadom na jeho životné obdobiu alebo plemeo, či už je mladý alebo starší, labrador alebo boxer, môžeme Vám ponúknuť krmivo vhodné pre jeho životné obdobie a potreby.

Objavte teraz naše obľúbené špecializované produkty!

Concept for Life► Concept for Life VET► Briantos► Wolf of Wilderness► Rocco►

Jeden zdroj bielkovín

Jeden zdroj bielkovín

Psst! Pre psov, ktorí trpia alergiami alebo neznášanlivosťou, alebo sú len vyberaví, môže byť výber krmiva vyrobeného len z jedného zdroja bielkovín skvelým spôsobom, ako zmierniť akékoľvek reakcie.

Objavte teraz naše obľúbené monoproteínové výrobky!    

Wolf of Wilderness► Rocco Sensitive► Greenwoods► Lukullus► Purizon► 

Vegetariánske a vegánske krmivo

Vegetariánske a vegánske krmivo

Psst! Naše najtajnejšie značky vegetariánskych a vegánskych krmív pre psov môžu byť pre Vášho domáceho miláčika objavom! Vegánske krmivá pre psov sú plné prirodzene chutných ingrediencií a zdravých receptúr bez mäsa, ktoré si Váš pes zamiluje.

Objavte teraz naše obľúbené vegetariánske a vegánske produkty!  

Lukullus► Greenwoods► Rebel Belle►