Vyberte si tú pravú maškrtu ZDARMA! 🐶🐱

Maškrta zdarma

Pripravte sa - virtuálny zoohit stánok práve dorazil a ponúka Vášmu domácemu miláčikovi oveľa viac ako len pochúťky!

Mysleli ste si, že maškrty sú len pre zábavu? Ani si neviete predstaviť, čo všetko Vám a Vášmu zvieratku môžu každý deň priniesť! Tréningové pochúťky sú perfektným spôsobom ako pochváliť Vaše šteniatko, ktoré sa učí sedieť, dentálne pochúťky môžu pomôcť Vašej mačke udržať zuby v perfektnom stave a lahodné, 100 % prírodné pochúťky sú najlepším spôsobom ako jednoducho povedať "mám ťa rád" Vášmu milovanému zvieratku.

Navštívte preto ešte dnes náš zoohit stánok a objavte celú radu úžasných maškŕt, ktoré udržia Vášho domáceho miláčika šťastného a zdravého!

Navyše Vám k Vašej objednávke ponúkame MAŠKRTU ZDARMA - s 8 rôznymi maškrtami na výber nebolo nikdy jednoduchšie ukázať Vášmu domácemu miláčikovi, ako veľmi Vám na ňom záleží, keď nakupujete na zoohit!

🌟 Naše obľúbené značky maškŕt pre psov 🌟

Rocco
Rosie´s Farm
Purizon
Greenwoods
Briantos
DogMio

🌟 Naše obľúbené značky maškŕt pre mačky 🌟

Cosma Snackies
Smilla
Catessy
Feringa
Tigeria
Wild Freedom
Purizon
My Star
CFL

🦷 Odmeny pre zdravé zuby 🦷

Dentálne maškrty

Dentálne maškrty sú dokonalou kombináciou špeciálnej pochúťky a zdravého doplnku stravy! Naše lahodné dentálne maškrty sú navrhnuté tak, aby pomáhali pri starostlivosti o ústnu hygienu Vášho domáceho maznáčika a podporovali svieži dych. Kým si Váš pes alebo mačka pochutnávajú na špeciálnych dentálnych maškrtách, v skutočnosti sa taktiež starajú o svoje zuby - dvojitá výhra!

Barkoo dentálne maškrtyBarkoo Dental Snacks (7 ks)Zdarma nad 19 €

VYPREDANÉ

Dentálne maškrty pre psov pomáhajú podporovať zdravie zubov a dentálnu hygienu. Chutné hryzátka majú špeciálny tvar a konzistenciu, ktoré pomáhajú znižovať zubný povlak. Pre stredne veľkých psov (s hmotnosťou 11-25 kg)

Smilla dentálne maškrtySmilla Snacks Toothies (125g)Zdarma nad 19 €

VYPREDANÉ

Chutná maškrta na starostlivosť o ústnu dutinu so špeciálnou povrchovou štruktúrou, ktorá pomáha zabezpečiť účinný strihový efekt na povrchu zubov. S dôležitými vitamínmi skupiny B a omega 3 mastnými kyselinami!

🏆 Výcvikové maškrty 🏆

Výcvikové maškrty

Výcvik Vášho domáceho miláčika nie je jednoduchá úloha, ale malá odmena je veľmi dôležitá pri osvojovaní si nového triku alebo správania! Maškrty môžu byť perfektným spôsobom, ako udržať záujem Vášho domáceho miláčika počas tréningu a odmeniť ho za jeho dobré správanie. Počas tréningu odporúčame jednu z našich chutných mäkkých maškŕt - Váš miláčik si môže rýchlo pochutnať na svojej pochúťke bez toho, aby ho rozptyľovalo intenzívne žuvanie.

Wolf of WildernessWolf of Wilderness Wild Bites (180g)Zdarma nad 29 €

VYPREDANÉ

Lahodné kuracie pochúťky pre psov vyrobené z čerstvého kuracieho mäsa a divokých bylín. Tieto druhovo vhodné pochúťky neobsahujú obilniny, takže sú ideálnou odmenou!

Tigeria10 x 5g Tigeria Sticks - Mixed PackZdarma nad 19 €

VYPREDANÉ

Šťavnaté mäsité tyčinky s vysokým podielom mäsa alebo rýb a kvalitných vnútorností. Mix 4 chutných príchutí bez obilnín, stačí odlomiť časť a použiť ako odmenu!

🌱 Výživné prírodné maškrty 🌱

Prírodné maškrty

Prírodné maškrty môžu byť pre Vášho domáceho miláčika čistým pôžitkom! Výživné a bez pridaných škodlivín, tieto snacky sú skvelým doplnkom vyváženej stravy. Či už hľadáte chrumkavé kosti zo surovej kože, lyofilizované kúsky rýb alebo 100 % vegánske maškrty, čisto prírodné maškrty sú dokonalou zdravou pochúťkou pre Vášho domáceho miláčika!

Kuracie pazúryDog Snagger kuracie pazúry (5ks)Zdarma nad 19 €

Kód kupónu: NATURAL1

Chrumkavá pochúťka na zábavné žuvanie medzi jedlami. S dôležitými mastnými kyselinami pre lesklú srsť je to dokonalá zdravá, prírodná pochúťka pre veľké a malé psy.

CosmaCosma Snackies XXL - Tuniak (25 g)Zdarma nad 29 €

VYPREDANÉ

Cosma Snackies XXL neobsahujú umelé prídavné látky ani farbivá, chuťové zvýrazňovače či konzervanty. Sú vyrobené z čerstvého mäsa a rýb. Vďaka prírodnej chuti sú dobre znášané. Extra veľké kúsky ponúkajú mimoriadne dlhý chuťový zážitok a sú ideálne taktiež pre väčšie rasy.

⚙️ Funkčné maškrty ⚙️

Funkčné maškrty

Hoci sú dentálne maškrty najznámejším typom funkčných pochúťok, môžete objaviť náš sortiment maškŕt, ktoré podporujú oveľa viac než len starostlivosť o ústnu dutinu! Objavte chrumkavé kosti obohatené o glukozamín, ktoré pomáhajú udržiavať kĺby a kosti Vášho psa zdravé, úžasne ľahké maškrty, ktoré neuberajú na chuti pre zvieratá, ktoré potrebujú regulovať hmotnosť, až po maškrty obohatené o slad, ktorý pomáha predchádzať vzniku chlpových guliek. Rozmaznávate svojho domáceho miláčika funkčnými maškrtami aby mohol ostať zdravý!

BriantosBriantos FitBites - Losos (150g)Zdarma nad 19 €

Kod kupónu: FUNKCNY1

Tieto funkčné bezlepkové maškrty sú lahodne ľahké, obohatené ryžou bohatou na sacharidy. S lososom ako jediným zdrojom bielkovín na podporu lesklej srsti.

CatessyCatessy Anti-Hairball Crunchy (65g)Zdarma nad 19 €

Kód kupónu: FUNKCNY2

Tieto chutné maškrty sú vyrobené z výdatného hovädzieho mäsa pre milovníkov skutočného mäsa! So sladom, ktorý podporuje prirodzený pohyb prehltnutých chlpov a pomáha predchádzať vzniku chlpových guliek.

🐶 Čo poviete na ...?

🐱 Čo poviete na ...?


Upozornenie: kosti, pochúťky a maškrty sú k dispozícii v rôznych typoch a veľkostiach, preto sa uistite, že ste si vybrali vhodnú veľkosť a tvar pre svojho domáceho miláčika. V záujme ich bezpečnosti dohliadajte na svojich domácich miláčikov, keď si pochutnávajú na maškrtách..

 Len do vypredania zásob. Kódy kupónov je možné kombinovať s Vašim Plánom úspor. V rámci jednej objednávky je možné použiť len jeden kód kupónu, ktorý je potrebné zadať v priebehu objednávky v košíku. Kódy  NATURAL1, FUNKCNY1, FUNKCNY2 platia pri objednávke nad 19 €. Zmena podmienok akcie je vyhradená.

  • Môj domáci miláčik nechce jesť maškrty. Čo mám robiť?

  • Nechcem, aby si môj domáci miláčik zvykol na maškrty a odmietal iné jedlo

  • Svojmu domácemu miláčikovi nedávam maškrty kvôli jeho zdravotným problémom

  • Nie som si istý zložením. Čo maškrta obsahuje?

Náš prísľub kvality

Overená kvalita značky
Ponuky šité na mieru od milovníkov zvierat
Pre všetky maškrtné jazýčky

*OC = Nezáväzne odporúčaná cena ** Podmienky.

Platobné metódy

Doručovatelia

  • dpd

Zabezpečenie

Sledujte nás

  • Teraz na Google Play
  • Stiahnuť na App Store