Vianočné darčeky pre psov

Pes s darčekmi pod vianočný stromček

Ho, ho, ho! Vianoce sú už za rohom a aj psy sa tešia na zaujímavé vianočné darčeky pod stromčekom. Váš štvornohý spoločník patrí do úzkeho kruhu rodiny. Či už je to pelech alebo hračka – poteší sa každému vianočnému darčeku od vásPsy obdarúvajú svojich majiteľov láskou a vernosťou každý deňAk sa chystáte vášho psíka tiež obdarovať, v našom článku nájdete tie najkrajšie nápady naperfektný vianočný darček pre vášho psa. 

Vianočná móda pre psov & doplnky 

Keď vezmete psíka na prechádzku, potrebuje pevný postroj a vodítko, aby mohol vedľa vás pohodlne kráčať. Ak pre svojho psa hľadáte moderný vianočný darček, súpravou obojku a vodítka nemôžete nič pokaziť. V prípade, že vopred nepoznáte veľkosť svojho psíka, môžete mu metrom zmerať dĺžku chrbta, aby mu bol postroj dobrý aj neskôr. 

Obojky, vodítka a postroje slúžia ako elegantné doplnky pre príjemný vzhľad. Veľké aj malé psy potrebujú na prechádzky pevné vodítko a obojok, ktorý im dobre sadne. Správny postroj pre psa ponúka príjemné pohodlie i bezpečnosť. Vodítka, obojky a postroje pre psov sa vyrábajú v rôznych tvaroch a farbách, takže pre každého psa sa nájde ten správny vianočný darček. 

Pohodlné teplé vianočné svetríky pre vášho psa 

Vianočné svetríky pre psov sú vždy dobrým nápadom na darček, pretože vášho štvornohého priateľa chránia pred chladom. Svetre pre psov sa vyrábajú v rôznych farbách, materiáloch a veľkostiach. Najdôležitejšia je ochrana brucha, ktorá v chladných dňoch chráni psa pred snehom a ľadom. Zimný vianočný sveterje trendovým nápadom na vianočné posedenie pri štedrovečernom stole.

Vianočný kabátik pre psa 

Aby mal váš štvornohý priateľ počas vianočných sviatkov oblečok hodiaci sa k vianočnej atmosfére, odporúčame tento roztomilý vianočný kabátik. V tomto outfite váš psík upúta pozornosť každého. Či už na oslavu Vianoc alebo pre dokonalú fotografiu s vianočným pozdravom – váš malý štvornohý miláčik bude tým najkrajším Santa Clausom, aký kedy existoval! 

Nápady na hračky na Vianoce pre vášho psa   

Mäkké plyšové hračky sú ideálnym vianočným darčekom pre psov, ktoré sa rady túlia. Úžasne mäkké plyšové zvieratko rozbúši srdce vášho psíka a určite si hneď získa čestné miesto v jeho peliešku. 

Plyšová hračky s huňatou plyšovou kožušinou vyzývajú k túleniu a maznaniu. V neposlednom rade sú pre psa aj pre vás veľkým lákadlom pre oči: hneď na prvý pohľad vám zdvihnú náladu.

Mäkké pelechy pre psov s vianočným vzhľadom 

Pelech pre psov Flocke dostal svoj názov z určitého dôvodu. Vďaka jeho úžasne mäkkému polstrovaniu ponúka tak vysoké pohodlie pri ležaní, že sa v ňom váš pes bude cítiť naozaj bezpečne. Tento pelech je ideálny pre staršie a choré psy, ktoré majú problémy s kĺbmi či pohybovým aparátom.

Pelech pre psov je vybavený vysokokvalitnou výplňou z viskoelastických vločiek z pamäťovej peny, ktorá sa dokonale prispôsobí telu. Jeho okraj je vybavený samostatným vnútorným vankúšom, aby bolo zaistené rovnomerné polstrovanie a nič sa nešmýkalo. 

Ďalšie zaujímavé tipy na vianočné darčeky pre vášho psa  

Okrem špeciálnych vianočných ponúk pre psov existuje mnoho ďalších nápadov na darčeky, ako sú napr.: 

Naše najobľúbenejšie články
5 min

Má ma môj pes rád? 10 znamení, ktoré to dokazujú

Má ma môj pes rád? Ak máme niekoho radi, zaujíma nás, či dotyčný prechováva rovnaké city k nám, ako my k nemu. Aj pri našich malých priateľoch chceme dokázať odčítať znamenia, pomocou ktorých nám dávajú vedieť, že im ležíme na srdci rovnako ako oni nám. Psy majú ale iné uličky, ktorými preukazujú svoju lásku. „Mám ťa rád“ nevyjadria síce slovami, nachádzajú ale iné milé spôsoby, ktorými nám ukazujú, ako veľmi nás majú radi. Rozpoznať tieto znamenia je jednoduchšie, ako by sa mohlo zdať. Schopnosť pochopiť jazyk našich milovaných psov drieme v každom z nás.

4 min

Adopcia šteniatka z útulku

Radi by ste si zaobstarali štvornohého miláčika alebo radšej hneď dvoch či dokonca viac – a nemusia byť zrovna čistokrvní? Potom je adopcia šteniatka z útulku ideálnym riešením.

7 min

Čomu psy rozumejú?

Mnoho milovníkov psov si je istých, že ich zvierací spoločník im dokonale rozumie. Napriek tomu dochádza v každodennom živote medzi psom a človekom dosť často k nedorozumeniam. Pretože to, čo sa nám javí ako prirodzené, nie je pre psa vždy také jasné. Čomu psy vlastne rozumejú?